Duyuru Ölüm var Ölüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MüminPehlivan tarafından 12 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar sakın unutmayın,Ölüm var Ölüm.

2. G_s_G_s

G_s_G_s User

Demek ıstedıgını anladımda daha dogrusu bır cok sebep dusundum ama elden ne gelir

MüminPehlivan bunu beğendi.
  3. Hazırlıklı olmak lazım.))

4. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Konunuzun yerisi burası değil sohbet bölümüne taşıdım oradan muhabbet tarzında kuralları ihlal etmeden sohbet edebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

_ALPHA_ ve MüminPehlivan bunu beğendi.
  5. Konuyu nereye açacağımı tam bilmiyordum,kusura bakmayın.Forumda yeniyim.))

VALEYARD bunu beğendi.
  6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Sizi yeniden forumda gördüğüme çok sevindim. Uzun zamandır yoktunuz :)

_ALPHA_ ve MüminPehlivan bunu beğendi.
  7. dostum nasilsin oynuyormusun daha sen .DD

8. Aliens

Aliens User

SEN!!!
    Sen nerelerdesin sen?! Senin için o kadar endişelendik ki. Tamda hastalık üzerine yok oldun, Allah göstermesin başına kötü şeyler geldiğini düşündük. Gerçekten tekrar geldiğine ve sapasağlam o manidar esprinle çıktığına çok sevindim. Ama şu da bir gerçek, büyüğüm olmasan bu yaptığından ötürü sana saldırırdım gerçekten.

9. MüminPehlivan , TR1 serverinde mi oynuyorsun ? Sanki bu '' ölüm var ölüm '' lafını oyun chatinde görmüştüm :D

10. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Siz ve forumda yeni olmak :D

Benden bile eskisiniz :D

11. Bizde sizleri gördüğümüze sevindik.işler biraz yoğundu.

Hocam arada açmaya çalışıyorum.Teşekkür ederim.sizleri sormalı.

Allaha şükürler,sağlığımız yerinde,düşündüğün için çok sağolasın.sizleri seviyorum.

Aynen kardeşim.2008 de TR1 de başladım,halen orada devam etmekteyim.10 yıl olmuş,maşallah.))

Adminim göreviniz hayırlı olsun.Sizi ve yönetimdeki bütün arkadaşları Allah rızası için çok seviyorum.İyiki varsınız.

Herkese iyi görevler,iyi oyunlar.

12. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sizleri tekrar burada görmekten mutluluk duyuyoruz. Size güzel hoş sohbetler dilerim.

İyi forumlar.

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Vayyy bee , nasılsın mübarek ? Habersiz bıraktın. :( Çok merak ettim. Anladığım kadarıyla şu anda bir sorun yok sağlığın yerinde sanırım. En azından öyle umuyorum. :) Kendine dikkat et , iyi bak. :D :)

MüminPehlivan ve VALEYARD bunu beğendi.
  14. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Bizde sizleri seviyoruz :D

15. Teşekkürler,bizde sizleri görmekten mutluluk duyuyoruz.İyi görevler.

Vay kardeşimde buradaymış.Sağlığımız yerinde şükür,bir yaramazlık.sadece işler biraz yoğun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.