Geri bildirim Ölümsüz Birlik Etkinliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 12 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Şu anda etkinlik çalışıyor mu? NPCler var mı?
   
 2. ateistkeci

  ateistkeci User

  Sorun çözüldü şu an NPC'ler var hatta kesiliyorlar da :p
   
  **EIC-CIE** bunu beğendi.
 3. joetly

  joetly User

  tam tahmin ettiğim gibi. npc'lerin verdiği ödüller değiştirilmiş. GG vermiyorlar. artı olarak boss npc lerden düşen ödül kutusundan da vermiyor artık günlük, uridium veya GG vermiyor. saçma cephane falan veriyor.
   
  FurkanS53 bunu beğendi.
 4. Etkinlik güzel ve kolay , kısa bir zaman ayırıp çoğu ödülü çoktan topladım , gemiyi de aldım . Gemi de güzel , tek sorun geminin oyuncak gibi olması . Bilmiyorum bana katılan olacak mıdır , eski gemiler daha bir kaliteli görünüyor , bu gemi böyle çok yapay göründü gözüme :)
   
  joetly bunu beğendi.
 5. joetly

  joetly User

  sayın NAACAL gemi yeteneğini çalıştırdığınızda etrafında bulunan NPC'lerin direkt darbe puanını mı düşürüyor. yoksa kalkan ile birlikte mi saniye başı 6.000 hasar.

  deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

  Sayın militaryship

  yetenek direkt DP puanı mı yoksa kalkan ile birlikte verilen bir hasar gibi mi

  venom ve sayborg yakma özelliği kalkana etkisi olmuyor direkt DP ye hasar verdiği için çok işe yarıyor. eğer bu geminin yeteneği de o yakma işlemi gibi DP'ye etki yapıyorsa hemen alıcam :)

  her iki arkadaşa da cevapları için şimdiden teşekkürler.
   
 6. Kör değilsem benim gördüğüm kadarı ile önce kalkana vuruyordu :D sayborg veya venom gibi direk DP ye vurmuyor , ama oyuna girip bir daha deneyip söylerim ^^
   
  joetly bunu beğendi.
 7. joetly

  joetly User

  çok makbule geçer. çok teşekkürler tekrardan.
   
 8. Dostum tıpkı lazerle vurur gibi büyük çoğunluğu önce kalkana , az bir miktarı DP ye etki ediyor
   
  joetly bunu beğendi.
 9. ateistkeci

  ateistkeci User

  Yaratıklardan ekstra enerji aldım, Boss NPC'lerden ise 10 günlük dosyası aldım :)
   
  joetly bunu beğendi.
 10. npc lerden çıkan elementler sıfırlacaktı sıfırlanmadı 24 içerisinde eğer sıfırlanacaksa bile montajda ki cephane birleştirmede sıfırlanması gerekir. eger sıfırlanmayacaksa bizim elementleri toplmamızın hiç bir anlamı kalmıyor. 10 günlük etkinlik suresince 1 adet tek birleştirmek hiç mantıklı değil kayda alırsanız sevinirim kolay gelsin.
   
 11. Nasıl kolayca parça toplayabiliriz? Çok az parça çıkıyor. Bosslara yetişemeden kesiyorlar zaten.

  Parça derken o birleştirde lazım olan şeyler :D
   
 12. Pusat alın en iyisi bosslara yetişirsiniz. Parça toplamanın en iyi yolu bosslara en çok hasar verenlerden olmak. :)
   
 13. joetly

  joetly User

  merhaba

  GG vermeye devam ediyor ancak sadece Lanatum, o da yok denecek kadar az. Curcubitor etkinliğinde hep küçük hem büyüklerde veriyordu. dün akşam resetten öncede boss ödül kutusundan 40 civarı GG çıkmıştı ancak resetten sonra hiç çıkmadı.

  hatta şöyle söyleyeyim (tamam istatistik olarak hiç çıkmayadabilir ancak 500/500 Lanatum görevini bugün tamamladım) sanırım 400 den fazla küçük ve 20 civarı Boss ödül kutusu topladım sadece küçük haritalardan 3 kere GG çıktı 5 er adetten 15 adet.

  ben bu GG yi curcubitor de sadece x8 haritasında boss tan 135 adet aldığımı bilirim. sadece 1 tanesinde. ayrıyetten küçüklerde 8 civarı veriyordu. 10-20 arası kestiğimde.

  bugün 400 de 3 kere. etkinlikler farklı der isek dün resetten önce yaklaşık 20 civarı kesmişimdir 1 kere çıktı.
   
 14. Quenn

  Quenn User

  Etkinlik saatimi değiştirildi yoksa gene hata varda ondan mı gözükmüyor npcler ??
   
 15. joetly

  joetly User

  bazı haritarla o saat içerisinde olmuyor. oyundan kaynaklı mı yoksa değişiklik mi yapıldı bilmiyorum bende. mesela gündüz saatinde 3-6 haritasında yoktu 3-5, 3-7 ve 3-8 de vardı, akşam saatinde ise 3-5 ve 3-8 haritalarında yoktu 3-6 ve 3-9 haritalarında mevcuttu.
   
 16. Doğması gereken şu an itibarı ile 3-4 ve 3-8 lanatıum yok neden? Diger haritaları gezmedim ama 3-7,3-3 ,3-2 var.Bazı haritalrda neden yok?Yada doğması neden uzun zaman alıyor?Düzenlenen bir etkinlikte sorunsuz olsa ne olur yani.
   
 17. Ne yazık etkinlik ile birlikte oyun içerisinde donma falan olmaya başliyor özelikle pazar günleri genel anlamda etkinlikler olduğu zaman portaldan atlama ve oyun donması oluyor zira bizler oyuncular olarak bunlara alıştık.

  Gelen etkinlik güzel lakin bazı şeyler eklenebilir doğal olarak millet bu gibi etkinliklerde mücadele ediyorlar tabi bu mücadeler içinde önlerine iyi hedefler eklenmesi lazım mesala etkinlik içerisinde kesmiş olduğumuz yaratıklarda az elit verilmektedir artı etkinlik ile beraber hedef ödüleri iyi ama birleştirme bölümüne daha fazla şeyler eklenmeli mesala beli az madde karşılığında x4 eklenmedi sadece mödül artı tasarım olmaması lazım genel anlamda oyun içerisinde çok etkinlikler ve yenilikler oluyor lakin galaksi kapılarında gelen x2 x3 x4 miktarı ne yazık ki karşılamıyor oyun içerisinde kasılma olsun savaş olsun gibi bunlarla yapılıyor lakin böyle etkinlikler beraber oyuncaların cephane mevzusunu giderebilir zira oyun içerisinde güncelleme veya iyileştirme yapılacaksa galaksi kapılarına harcama yaptığımız zaman bize verilen cephane miktarını artma olması gerekiyor yıllardır bazı şeyler aynı. ;)
   
 18. PİONEER

  PİONEER User

  ehh simdi napcaz ? görevler bitti
   
 19. Şimdi oyuna girdim etkinlik npc lerinden hiç biri yok
   
 20. PİONEER

  PİONEER User

  15 dk önce vardi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş