Geri bildirim Ölümsüz Birlik Etkinliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 12 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Ben hala haritalarda npcleri görebiliyorum.
   
 2. Aliens

  Aliens User

  Şu tam Boss keserken Uzaylı kaçtı... diyor ya; hay senin kaçmana diyorum. :D Sanırım sevgilisini alıp balayına kaçıyor. :D
   
 3. Yeni çıkan VB-142 cephanesi kaçtırmaması için var zaten.
   
 4. Aliens

  Aliens User

  Yok, bu benim dediğim farklı. Çıktığı gibi kaçıyor. Hatta Boss'lar daha yokken bile o yazı çıkıyor.
   
  joetly bunu beğendi.
 5. joetly

  joetly User

  ben özellikle boss lara vb-142 sıkmama rağmen arasıra ortadan yok oluyorlar.

  bu arada bu etkinlik maalesef olmamış. bigpoint malum programı kullananları maalesef banlayamıyor. düzgün oynayan oyuncular ve oyuna yeni başlamış olanların en azından belli bir seviyeye gelmesi için desteklemesi gerekirken günlük giriş bonuslarını kısması, bu vb etkinliklerde maalesef GG, Uri, Günlük dosyası gibi itemlerin düşmesini iyice kısmış. curcubitor etkinliğini hatırlarsanız en fazla 10-15 boss npc'de en azından bu saydıklarımdan bir yada bir kaçı çıkar iken bu saydıklarım boss olarak 100 civarı kesmişimdir sadece 1 kere GG (12 adet) 1 kere de günlük dosyası (5 adet ti sanırım) Lanatum ise 969 adet öldürmüşüm bunlardan da taş çatlasa 5-6 adet günlük ve yine taş çatlasa 50 adet GG çımıştır. oysa ben cadılar bayramında sanırım 1 zeta açmıştım, 100-150 civarı günlük dosyası toplamıştım sadece 1 haftada ve bunu o zamanlar hiç elit sıkmadan yaptım. şimdi sırf vb-142 sıkıyorum. neredeyse bitti cephanem ama durum ortada.

  sıkıldım çıktım. kesmeyeceğim lanatum falan.
   
 6. Quenn

  Quenn User

  bu elimizde kalan parçalar ne olacak onu merak ediyorm ben?
  chromindeki gibi şeref puanına falan mı çevrilecek ? yoksa etkinlik bitince sadece yok mu olacak?

  gemi tasarımları ikisinide aldım + modülü aldım + cephaneyi aldım
  geriye 6275 styxus ve 10009 charopos kaldı
  ki hedefler bittikten sonra canım sıkıldıkça arada farklılık olsun diye kesiyorum sürekli kessem dahada birikirdi.

  modülden 1den fala üretebilmek yerine cephaneyi birden fazla üretim yapılması daha mantıklı olurdu
   
 7. Aliens

  Aliens User

  Klasik Alman cimriliği. :) Bende Modül kaç gemiye konulabiliyorsa o sayıda ürettim. Arta kalan parçayı da yine Modül üretip satarak Kredi'ye çevirdim. En azından +200.000 de olsa bir işe yarasın; boş boş silinmesinden iyidir.

  Şimdi dün güncelleme yapılmıştı ve sorun çözülmüştü:
  [​IMG]
  Şimdi daha tüm haritaların 1/4 kadarını dolaşmışımdır ve şimdiden 1-4 / 1-8 / 2-6 haritaları boş. Zaten etkinlik kısıtlı bir fayda sağlıyor üstüne birde bu hata... Gerçekten teknik ekibi buradan saygıyla anlıyorum; sorunu o kadar uğraşmalarına rağmen çözemediler. Hatanın kaynağı ise bana kalırsa Uzaylı kaçtı... adlı mekanik. Ne oluyorsa o yazıdan sonra gelişiyor.

  P.S: 19 Şubat yazıyormuş, pardon. Düzeltme daha yeni geldi. :)
   
  Son düzenlenen: 19 Şubat 2020
  Saldırı-Hattı ve Quenn bunu beğendi.
 8. Yazıldı mı bilmiyorum ama r310 roket nedir artık dalga geçmeyin insanlarla her etkinlik şu saçma roketten veriyor kullanan yok oyunda boş çıksın o çıkacağına.Bir sonraki etkinliklerde görmek istemiyorum hakaret gibi.
  Bir de birleştir için gereken malzemeler birikti gemi tasarımlarını, modülü ve cephaneyi aldık gerisi boşu boşuna duruyor başka şeyler eklenebilirdi bu kadar düşüncesiz olunmamalı cephaneyi tek seferlik yapmışlar zaten.
   
 9. Aliens

  Aliens User

  Evet; sonuçta verilen kaynak Cadılar Bayramı'nda ki Candy Corn gibi astronomik miktarlarda değil. En fazla 1.000.000 cephane alınırdı ki koskoca bir yılda bir gelen etkinlik için uçuk miktarlar değil bunlar. Yada umarım bu kaynakların dönüştürme işleminde bir bonus verme yoluna giderler. Candy Corn için neyse; miktarlar on milyonları görmüştü; gelse saçma olurdu. Ama 50-60k veya en iyi 200-300k olan bir kaynağa da 1/150 gibi bir oranla EE'ye dönüştürülebilir. Yada 1/50 oranında EIR veya 1/1.000 şeklinde I-Oil mesela.
   
 10. joetly

  joetly User

  sanırım oranları artırdılar en sonunda. 15-20 adet lanatum patlattığında GG paketi çıkabiliyor. Boss için maalesef aynı şeyi söyleyemeceğim ama en azından Boss 1 kere daha çıktı belki şansımadır. yaklaşık 20 Boss (yani büyükler isimleri aklımda değil maalesef) patlattım hediye paketinden 1 kere GG paketi çıktı ama hala daha cadılar bayramı etkinliği ile arasında fark var kesin.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş