Geri bildirim Ölümsüz Birlik Etkinliği | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Etkinlik başladı, bitti. Geç kaldınız malesef
   
  titans___ bunu beğendi.
 2. joetly

  joetly User

  bugün başlayacak. 10-24 şubat tarihleri arası. sanırım bizim solace plus bu etkinlik sonrası piyasaya çıkacak ve bir sonraki etkinlikte de modül verecekler.
   
 3. birlestire gelmedi birsey
   
  tahir_47 bunu beğendi.
 4. wiladew

  wiladew User

  tarifler birleştirde gözükmüyor
   
  tahir_47 bunu beğendi.
 5. BRUSSKK

  BRUSSKK User

  Bu solaris kutularını biriktirip mi topmaka lazım? Katlayıcıdan vs etkileniyor mu?
   
 6. Amiral34

  Amiral34 Guest

  BRUSSKK bunu beğendi.
 7. Merhaba arkadaşlar ben bişey soracaktım bu marketten satışa sunulan berserker ve solaris gemileri tasarım mı onu öğrenmek istiyorum
   
 8. wiladew

  wiladew User

  oyuna girip dükkanden gemileri seçip berserker veya solaris alırsan gemilerin kendisi geliyor 59 liraya aynı şekilde extralar kısmında zephyr de satışa sunuldu
   
 9. teşekkürler bilgilendirme için
   
  wiladew bunu beğendi.
 10. wiladew

  wiladew User

  rica ederim
   
 11. ®ΤR™

  ®ΤR™ User

  yaratıkların darbe puanları ve hasarları cok dusuk bu etkinlikler biraz daha oyuncuyu zorlamalı, darbe puanı ve hasarın daha fazla olması gerek hasarı alana yayılmalı. Yaratıklar yalnızca 1 oyuncuya hasar vermemeli nasıl olmalı dersek; örnek vermek gerekirse hades kapısındaki emperor kristallon gibi olmalı.Ödülün ise ilk 3 e daha fazla odul verilsin ancak 8 kişiye kadar da kısmen de olsa odul verilmeli cephane ve seprom harcıyoruz kazanc olmuyor.

  Hedeflerdeki tüm modülleri alabilecek kadar anahtarın hedeflerde bulunmasını istiyoruz tüm hedefleri tamamlayan birisi en azından normal modulleri ve xt10 modulleri alabilmeli normal 1 modul için 10 anahtar istenmesi çok fazla xt10lar da 30 isteniyor bunların birim anahtarları azaltılmalı.

  Oyundaki lag problemi devam ediyor, konu dışı ancak prime time öncesinde günlük 1 reset daha gelme şansı var mıdır reset sonrası oyun en azından 2-3 saat iyi gidiyor.
   
  tryhardD, -UZMAN_ADAM- ve Amiral34 bunu beğendi.
 12. titans___

  titans___ User

  yapma ya tüh neyse bu anahtarla IAC alma bende mi yok görmedim mi göremedim mi ?
   
 13. Şaka yapmıştım aslında sende şaka yapıyorsun sanmıştım :eek: Etkinlik Bugün sabah 10 da başladı 14 gün sürecek. IAC var 25 IAC = 5 anahtar toplam 10 kez alabiliyorsun
   
  titans___ bunu beğendi.
 14. TheEndGame

  TheEndGame User

  oyuna 3 senede 1 girenlere kapı yok maalesef.
  dostum sen konu aralarında cevap aramak yerine forumu kullanmayı öğrensen herşeyi daha iyi ve erken öğreneceksin senden ümitliyim ama en azından bir solukta noktasız 15 satır yazamadan kurtulmuşsun ha gayret.
  1 tr li bukadar bencil olmamalı dostum.
  etkinlikte en genel sorun bana kalırsa yaratık sayısı yoksa bildik etkinlik sanırım 3 cü tekrar oldu..
   
 15. Birleştir kısmında, cephane, güçlendirici gibi işe yarar itemlerin bir kez, havai fişek gibi işe yaramaz itemlerin birden fazla üretilmesini sevinçle (!) karşıladık. Bravo darkorbit, gene sevindirdin garibanı :confused.:
   
  titans___ bunu beğendi.
 16. tryhardD

  tryhardD User

  Bunu yapmalılar da demanere yaptıklarını yapmalarından korkarım ben temelli çöp etmişlerdi etkinliği dp arttırırken verdiği ödülü ve kutu atacağı kişi sayısını da arttırmalılar ancak benim gördüğüm bigpoint yapsa yapsa demanere yaptığını yapar anca 1 kuruş fazla koparabilmek için (halbuki yaptığı tek şey kendi ayağına sıkmak...)
   
 17. Kimse yazmamış alt tarafı grupla beraber %10 hasar bonusu veren bir tasarımı anahtar bileti ödüllerine koyup 25 anahtara satışa koymak kimsenin garibine gitmemiş sanırım doğal hali grupsuz %10 hasar verse neyse diyeceğim..

  2 YILDIR armor ve pyh bilmem ne tasarımları hep o yaratıkıtan düşen parcalar ile alındı (solaris ve berserker)

  Ama goliath plus icin armoru birlestire koyup diğerini anahtara eklemek komedinin ta kendisi :)

  Etkinlik hakkkında başka yorumum yok diğer etkinliklerin aynısı zaten..
   
  ...V.EN.....ÜS.LÜ... bunu beğendi.
 18. 3-5 kişilik sağlam grupla 1-2 saatte görevlerin tamamının bitirildiği , çıkan ve alınan modüllerin yine çöp olduğu bir etkinlikti benim için. DO nun neden halen anahtar kısmına Bölünme Kristali koymadığını anlamıyorum, oyuncuları bir yere mi teşvik etmek istiyor ?
   
  ...V.EN.....ÜS.LÜ... bunu beğendi.
 19. joetly

  joetly User

  yeni bir b.t sistemi bir program bulmuşlar sanırım.

  gerçi geçen görmüştüm zaten ama dikkate almamıştım. bu etkinlikte o kadar bariz ki.
  adam takmış peşine 10 tane gemiyi. baştaki gemi nereye hareket ederse oraya hareket ediyor, kime sıkarsa peşindeki 10 kişi aynı anda sıkıyor. hepsinin pet açık. tr 4-6 çok bariz. biliyorum sizin yetkiniz yok ancak burada forum modlarından ricam. tr4-6 gelin, her hangi bir x-8 haritaya gidin. yani bunu anlamamak mümkün değil. o kadar bariz ki arkasında takılı 10 kişinin programla hareket ettiği.

  hayır bir zevkimiz var. etkinlikte eğleneceğiz. yok. adam tek başına rehin almış koca x-8'i . karşısına kim çıkarsa çıksın baştaki oyuncu sıktığı anda 10 kişi aynı anda sıkıyor. tek yiyiyosun.

  ve bunu yapan nova klanı. nasıl başa geldikleri belli oldu.
   
  ...V.EN.....ÜS.LÜ... bunu beğendi.
 20. Malesef bu dediğin yeni birşey değil, bayağıdır var. Buna çuf çuf (tren) diyorlar :D Pvp lerde ve mind keserken çok sık kullanıyorlar. Yani mind kesmek için adam aramıyor hileci vatandaş artık.