Geri bildirim Ölümsüz Birlik Etkinliği | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. joetly

joetly User

ya gerçekten ne zevk alıyor bu arkadaşlar anlayamıyorum. ne yani 10 tanesininin ödülünü aldı diyelim yada 20 neyse, 100-200 enerji, 10k x4, 20 günlük aldı diye mi seviyorlar ne.

gerçekten çok aciz bir durum. daha önce bir kere farketmiştim aslında ama dikkate almamışım. boş boş geziyorlardı. çok rezilce bir şey. yarın öbür gün millet (hele böyle etkinliklerden sonra) bıkıp bıraktığında oyunu. böyle tren yapıp gezer dururlar kendi başlarına.

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. the_flood

the_flood User

bosslardan güzel parçalar çıkıyor ama bu parçaları birleştirde 1 sefer kullanmak nedir ya. o kadar parçayla sadece havai fişek mi alacaz o_O

3. Merhaba,

İlk gördüğümde ben de biraz şaşırdım doğrusu böyle bir şey beklemiyordum Parçalarla sadece havai fişek almak şaka gibi bir şey oysa ben bir sürü Cephane birleştirmeyi umuyordum :), neyse artık sonraki etkinliklerde böyle durumların olmaması adına bunu ileteceğiz.

İyi Forumlar.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  4. Geçen sene de aynı idi modum. Geçen yıl da şikayet ettik, bu ne biçim iş, elimizde bir ton parça kaldı, en azından x2 veya x3 mermisine veya UBR'ye çevirelim dedik ama gene aynı tas aynı hamam :(

5. bircan21

bircan21 User

Ya demeyeceğim demeyeceğim diyorum. Yani olacak iş değil. Eternal Knight nasıl olur da ''ebedi savaşçı''ya çevriliyor. Şovalye kelimesi can mı yakıyor ? Hadi tamam ilk unvanı Ebedi Savaşçı diye çevirdin. Ya arkadaş 'Eternal Ace' nasıl olur da 'Ebedi Muharip' anlamına geliyor ? Resmen saçmalığın daniskası. İlk unvan Ebedi Savaşçı, ikincisi Ebedi Muharip... yahu bu kelimeler zaten aynı anlama geliyor. Yani osmanlıca kelime kullanacağım diye gül gibi kelimeleri leş gibi çevirmeleri yetmemiş bir de 2 unvanı aynı anlama sokmuşlar. Cidden akıl tutulması. Bunu hangi ekip hangi çevirmen böyle çeviriyor bilmiyorum lakin yazıklar olsun. Unvan için eternal kasmayı düşünürken olan işe bak. Cidden yazıklar olsun. Eternal Knight unvanı hüsrana uğradı . Keşke oyunu orjinal dilinde oynayabilsek. Yani tr serverindeyim diye çeviri saçmalıklarına katlanmak zorunda mıyım ?

6. tryhardD

tryhardD User

Ah keşke tek sorun bu olsa oyunda... Hiçbir şey düzgün çalışmıyor her şey buglu iken yetkililerin oyun hakkında zerre bilgileri olmaması da cabası... Bunu çözseler dediğini çözmek 5 dakika

7. Şansölyelikle yönetilen almanya nın çıkarıp, resmi olmasada halen imparatorluk la yönetilen çine devredilmiş oyunun pek de Osmanlı sevdalısı olacağını sanmıyorum. Hele ki oyun içerisinde bir çok şeye mitolojik tanrıların isimleri verilmişken. Çünkü türk lerin DO da söz sahibi olmadığından eminim.

tahir_47 bunu beğendi.
  8. the_flood

the_flood User

daha önceki etkinlikte takip edemedim,parçalar etkinlik sonu silinecek mi?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Şubat 2022
    titans___ bunu beğendi.
  9. Amiral34

Amiral34 Guest

Hepsi 1 şeref puanına dönüştürülecek.

Saygılarımla,

Amiral34.

-UZMAN_ADAM- ve .Mephistos. bunu beğendi.
  10. Amiral34

Amiral34 Guest

Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere..

Konu Kilitlenmiştir.​

11. Amiral34

Amiral34 Guest

Konu Geri Açıldı :)

Linkler birazdan eklenecektir.​

Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi ve teknik hata bildirimlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,

Amiral34.

KДPTДN® bunu beğendi.
  12. kimse bişey yazmamış..ilk ben yazayım bari..

1.etkinlik görevleri çok çabuk bitti.zorlayıcı görevler fazla yoktu..bu iyi olmuş..
    2.etkinlik tarifleri özellikle moduller birden fazla üretilse çok daha iyi olurdu..
    3.etkinlik anahtarına niye hermes droit tasarımı gelmiyor.sadece bir kere geldi şimdiye dek..devamın bekliyoruz.deltadan düşürmek çok zor..

13. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

• Savaş bileti her zamanki gibi çok yetersiz :( hangisini alayım oil mi iac mı eir mi modül mü, gemi mi? ne alacağım ben çok kararsızım. yetmiyor
    • Birleştirde sadece havai fişek alabiliyorum şuan elimde 20biner parça var. Hiç değilse cephane bir çok kez birleştirsek çok iyi olurdu.
    • Görevler çok basit 1 günde bitti etkinlik 15 gün sürüyor. saçma
    • plus gemilere modül veren etkinlik istiyoruz.

14. burda bi hata olabilir mi?
    30 gg enerjisi bile 1 kere kullanılabiliyormuş oda 150 parça istiyoz zaten. Çok gereksiz olmuş hata değilse.

Son düzenlenen: 11 Şubat 2023
  15. Amiral34

Amiral34 Guest

Senden önce toplamda 7 kişi birşeyler yazdı hepsini sildim hiçbiri şu yorumu yapmadı sadece muhabbet :)

...VENÜSLÜ... bunu beğendi.
  16. Gerçekten de geminiz güçlü ise alınabilecek herşeyi üç günde alabiliyorsunuz etkinlikten..bu yüzden tarifler en azından beş kez yapılsa etkinliğin sonuna kadar etkinlik hammaddesi için insanlar daha çok oyunda online olurlardı..

Kendimden örnek vereyim..herşeyi aldığım için şu anda etkinliğin hiç bir anlamı kalmadı benim için...yani 11 gün etkinliğe katılmıyabilirim..alacak birşeyim kalmadı..darkorbit bunu düşünüp ya daha çok tarif koyması ya da tariflerin üretimini fazlalaştırması gerekir bence..

17. KДPTДN®

KДPTДN® User

Kesinlikle katılıyorum. Görevler bitince ve birleştir deki her şeyi aldıktan sonra ne yapabiliriz ki etkinlikte.(Fikri olan varsa yazsın)

Fikir;
    - Etkinlik boyunca iki gemi partner olursa belli destekler sağlana bilir.
    - Partnerlerin başka partnerler ile savaşacağım 4 kişilik haritalar da olabilir.

18. görevler ve birleştir öğrelerinden sonra 142 tane fvxcom alabilirsin ünvan veriyor ondan sonra etkinliğin bi manası kalmıyor

KДPTДN® bunu beğendi.
  19. Dogu588

Dogu588 User

Selamlar, etkinlik görevleri yok mu bende mi gözükmüyor ?

20. Arkadaşların görev olarak bahsettiği şey savaş bileti görevleri, 900 Lanatum kes vb.

Geri bildirim olarak şunları söylemek istiyorum:

-Görevler 1 günde bitti, birleştir öğeleri de aynı şekilde 1 günde bitti, daha fazla etkinliğe katılmanın bir manası kalmadı, tek seferlik olmayan işe yarar tarifler olsaydı etkinliğe devam etmek mantıklı olabilirdi.