Geri bildirim Ölümsüz Birlik Etkinliği | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Etkinliğin takvim boyunca devam eden ve ödüllerin az ama herkesi memnun edecek olması ve oyuncuları eşit olarak yarışacağı bir haritada yapılması daha iyi olur diye düşünüyorum. etkinlik kolay bitti modüller ise tam fiyasko bir tane elle tutulur modül çıkmıyor. gereksiz gemi modülleri ve onlarda çok düşük veya eksi değerdeler. stabilize ediyorum olduğundan daha kötü oluyor ve stabilize maliyeti artıyor ve sonuç sıfır. ben hiç hız modülü çıkartamadım şansım yok herhalde.

2. titans___

titans___ User

Ben etkinlik hakkında verilen anahtarlarla Pscyho Goli Plus almaya gerek var mı ?? O kadar anahtar verilir mi diye soru sorcam hani çünki özelliğ aktivite etmek için amor tasarım lazım onu her zaman bulabilirmiyiz veya kapılar da bize fayda verir mi artısı eksisi olarak fikir alış verişi için fikirlerinizi bilgilerinizi merak ediyorum ve her hangi bir amor tasarım ile faydası var mı amor solaris veya amor berserker ile fayda veriyor mu ? Çok kolay görevlker hasar verme yine de yeniler için nasıl yapcaklar diye düşünüyorum gerçi bende ilk etkinliklerde anahtar almazdım görevler bitmezdi hatta mayınla hasar vermeyi bilmiyordum baya Hellstorm kaçtı açıkcası hani o yüzden burda sormak istiyorum modüle mi gemiye mi kullansam Solaris Plus var da 12 hız çıktı solarise ona da anahtar harcamak boş geliyor .

3. skyfall61

skyfall61 User

Etkinlik çok güzeldi. Sytux ve Charoposun birbirine yaklaştıklarında can basmaları felan ahh be diyor insan. Ama işte elbet güzel etkinliğin de eleştirisi oluyor :D

-Etkinlik mekanikleri çok hızlı bitti. 2-3 günde tamamladım ama daha sonrasında bu npcleri kesmek dışında bir artısı yok.
    -Terör Etkinliği gibi ekstra bir kapı da bulunabilirdi. Terörde Terör kapısı + curcubitör etkinliği vardı. Bu ölümsüz birlik etkinliği de aynı bu Curcubitör etkinliği gibi bir etkinlik oldu. Bu terördeki gibi ekstra olarak bir Aşk temalı bir kapı da olsa tadından yenmez denebilir.
    -Geri dönütlere bakarak birleştir malzemelerini artırmışlar ki bu çok güzel fakat hocam yani 30 galaksi enerji neden yani? Bari birden çok kez üretilme hakkı tanınsaydı da bir işe yarasaydı.
    -Birleştirde UCB-100 lazeri yerine CC-C lazeri koyup birden çok kez alma imkanı getirseler daha güzel olurdu.
    -Savaş biletindeki XV02 modülleri çok pahalı. 5-8 arası savaş bileti bedeliyle alınabilseydi keşke.

Onun dışında NPC saatleri, tasarımlar açısından şahane bir etkinlik. Ellere sağlık.

4. titans___

titans___ User

Beyler adminler konu yeri burası uygun mu bana DESTEKLER gelmiş hani soruyorum ki bir daha nasıl alırım , neyin yüzü suyu hürmetine geldiğini merak ettim de mesela 2 katlayıcı gelmiş , DMG DLB1 2 GÜN , SHD DLB 2 GÜN , TECRÜBE DLB 2 GÜN , HP DLB2 GÜN , HON DLB2 GÜN gelmiş etkinlikle mi alakalı ve DLB gelmiş girmesende bitcek DLB ler öyle diye biliyorum .