Geri bildirim Ölümsüz Birlik Etkinliği Yorum Konusu

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 14 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Etkinlik ile ilgili yorum ve düşüncelerinizi bu konu başlığında paylaşabilirsiniz.

  Etkinlik ile ilgili Resmi Duyuru
  Etkinlik SSS

  İyi forumlar..
   
 2. faruk035

  faruk035 User

  bu günkü etkinlikle alakalı sorduysanız oyun en berbat günlerinden birini yaşıyor. az önce etkinlik yaratığının yanına uçtum yaratığın yanındayım ama sıkamadım.1 saniye geçmedi yaratık patlamış etraf oyuncu dolu.
  bu etkinlikleri kim için kimlerin menfaatına sunuyorsunuz bilemiyorum.büyük ihtimal ya admin dostlarına yada adminin admin gemisi dışındaki kendi gemisi için .şuna inanarak söylüyorumki gerçi her söylediğim bana zararı dokunuyor düşük dmg min veya diyer gemilere çerez olma sebebimin doğruları söylediğim için olduğundanda eminim yinede söylüyorum.bu oyun donmaları istenilen gemilere oduğunu düşünüyorum.ama tebrik ederim darkorbiti istediği oyuncuyu geminin içini ne olursa olsun zayıf bırakıp istediği oyuncuyuda çok güçlü yapabiliyor.bu oyun bu adalaetsizlikle nekadar daha oynanır bilmiyorum.bu etkinlikte birşeyi daha gördüm ya saklanıyorlardı yada banlıydılar birkaç gemi nin ipi salınmış millete oyunu zehir etmekte. ve yine maşallah hiç ceza falan almamış gibi öküz gibi vurmaya devam.
   
  POSEİDON bunu beğendi.
 3. Boss çıkar çıkmaz portallarda bekleyen 20'den fazla bot son sürat geliyorlar, insanüstü bir hızda boss'a tıklıyorlar, boss mefta oluyor :)
  Hani botlara karşı önlem alınmamasına alıştık, aynı konuyu dillendirmenin anlamı yok, ama en azından etkinlikleri güncelleyin. Vuran herkese kutu düşse bari. Hani bot kullanmadan oynayan azınlık bir grup olarak biz de etkinlikten yararlansak. Falan filan.
   
 4. karavana55

  karavana55 User

  kolay gelsin ben oyundan paket aldım ama paketi vermedi üstüne benden para kesti ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz acaba
   
 5. Geri bildirim yapmaya çok da gerek yok, oyuna admin yada oyun yapim ekibi girmiyor galiba, Boss çıkar çıkma portallerde haritalarda göç etmek için doğan botcu kesim hücüm ediyor yaratığa, yine tüm haritalar bot kaynıyor vs değişen pek de birşey yok, fakat dikkatimi çeken yillar sonra ilk defa bir etkinlik çarşamba günü geldi :D Sanırım do geç kaldı 15 şubatta sevgililer günü etkinliğini perşembe günü ekleyip ironiye düşmek istemediler galiba :D
   
 6. YENİ: Amor and Psyche Spectrum Plus Gemi Tasarımları

  Amor Spectrum Plus Ship Tasarımı


  Amor Spectrum Plus Gemi Tasarımı ile yıldızlara dokunun! Bu gemi herhangi bir Psyche Gemi Tasarımıyla bir araya geldiğinde kalkanında %10 ve vuruş puanında %5 artış kazanır.


  Psyche Spectum Plus Gemi Tasarımı

  Roam around the galaxis with the Psyche Spectrum Plus Ship Design! This ship gains a 10% increase in damage when teamed up with any Amor Ship Design.

  Psyche Spectrum Plus Gemi Tasarımı ile galakside dolaşın! Bu gemi, herhangi bir Amor Gemi Tasarımıyla birlikte kullanıldığında hasarda %10 artış kazanır.


  Ben bu kısmı anlamadım biri açıklayabilir mi net tam tersi mi yazılacaktı acaba içerikle başlık uymuyor gibi