Duyuru Önemli Okuyun Lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Bigpoint bünyesinde bulunan tüm oyunların kendilerine ait Forumları bulunmaktadır. Darkorbit tek resmi forumuda burası olduğu gibi. Ancak yaptığımız araştırmalarda Darkorbit ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bazı forum sitelerin kendilerini resmi Darkorbit Forumu gibi gösterip, burdan tüm bilgi ve duyuruları izinsiz bir şekilde alıp Darkorbit Takımı adı altında yayınladıkları görülmüştir. Darkorbitin tek resmi forumu burasıdır ve duyurular buradan yapılır. Burda bulunan Darkorbit Takımı harici de başka hiç kimse yetkili değildir. Diğer forumlarda Avatarları, takım adını kullanarak işlem yapanlar kesinlikle bizim takımdan değildir.

  Ayrıca bunu yapan artniyetli kişiler oyunlarımıza aşırı zarar veren siz dürüst oyuncuların haklarını çalan ve yasal olmayan harici scripleri satabilmek adına tuzak kurmaktadırlar. HİLENİN lisanslısı olmaz. Bu forumlarda Lisanslı bot adı aldında bot satışları yapılmaktadır. Siz değerli oyuncularımız ise bunu Darkorbitin Lisansi olarak algılayıp kandırılıyorsunuz.

  Söz konusu forumlar ve yöneticileri hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır. Ayrıca bu forumlara üye olan, bilgi paylaşan üyelerimizin tespitleri içinde teknik çalışmalar başlatılmıştır.

  Siz değerli üyelerimizden bu tip ***********lık ve hırsızlık girişimlerine itibar etmemenizi, tuzaklarına düşmemek için sadece ama sadece bizim forumda yer alan duyurlara ve bilgilere itibar etmenizi özellikle rica ediyoruz. Kenidisni admin yada onun değimi ile organizatör olarak tanıtan bu tip kişilere ve bilgilere inanarak sadece paranızı ve hesabınıza kaybedersiniz.

  TEKRARLIYORUZ HİLENİN LİSANSI OLMAZ VE YASAL DEĞİLDİR.

  Hile ve bot satışlarını organize ederek birçok oyuncunun parasını ve haklarını gasp eden kişi ve kişiler organizatör değil olsa olsa HIRSIZDIR.

  Mağdur olmamak için bu tip kişilerin forum ve uygulamalarından uzak durunuz. Eninde sonunda ama öyle ama böyle bot kullanan tüm hesaplar kapatılacak, organize eden kişilerde reel anlamda çok büyük cezalar alacaktır. Sanal suçlar hafife alınacak suçlar olmadığı gibi cezaları en yüksek olan suçlardır.

  Saygılarımızla

  Darkorbit Takımınız  Not: Bu duyuruyu o forumlarda görmeyeceksiniz. Bunu kopyala yapıştır yapacak cesaretleri yoktur.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.