Önemli ve Enterasan Uyarı !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CuGaRA tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CuGaRA

CuGaRA User

Herkese iyi oyunlar...
    konu : epsilon kapısı ve ilgili görevler
    içerik : görevin birinde ,15 maraduer yok et .yazmaktadır.. ancak kapıda 15 maraduer gelmesine rağmen (hoş yöneticiye ilk 2 saat boyunca 14 değil 15 maraduer geldiğini ispatlamak zorunda kalan da ben oldum) kapı bittiğinde 14 maraduer öldüğü için görev bitmemiştir..
    yaklaşık 15 saattir yazışmalar doğrultusunda, kamikaze atmışsak bu durum doğabileceğini öğrendim.yalnız ben kamikaze yapamadım,yakıt yoktu..ki asıl mesele şu ki ;
    madem pet ile kamikaze atınca böyle bir durum doğuyor ,neden uyarısı yok ? bu bir hata ise neden oyuncular sorumlu tutuluyor? normal birşey ise neden (roketle saimon vur gibi) uyarı verilmiyor,pet ile kapıya girmeyin vs gibi !? ya da neden kapıya görev konuluyor ?
    99 parçalık bir kapı kolay mı açılıyor ki ? neden olumsuzluklar oyunculara yükleniyor?

sonuç şuan şu durumda : niye 14 yaratık geldiğini oyun kurucularına iletmişler! ama yine de , pet kullanmışsam yapılacak bir şey yokmuş !! son 8 mailde farkli farklı şey yazmama ragmen gelen cevap hep aynı ..
    olay açıklığa kavuşana dek , epsilon kapısında pet kullanmamalarını tüm oyunculara ikaz ederim ..
    saygılar ..iyi oyunlar...

2. AVLU

AVLU User

pet oyuncuya ait değil mi ? petle kesilen yaratık neden sayılmasın. böyle saçmalık mı olur?

3. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Bu Konuda Bizim Burdan Yapabilceğimiz Birşey Yok Malesef P.E.T.'in Kamikaze'sini Kullandığınız Zaman Bazı Yaratıklar Geminize Yazmaz Bu Sorun Bilinmektedir ve Merkez'e İletilmiştir.Support'a Yazmanız Gerekmektedir.

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.