ÖNEMLİ!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YaRRoC tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YaRRoC

YaRRoC User

Beyler oyunla iligili deil ama sormak istedim ..

saçları gürleştirmk için organik kullandıgınız bişiler varmı yada saç bakımı.tedavisi goren arkadaşlar varmı yada faydasını gozle gordugunuz bi uygulama,doktora gitmiş arkadaslar falan ..

aslında benbim soorunum yok bi arkadaşımın sorunu bu :D:D (cem YILMAZ)

cevaplarınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim ve lutfen rica ederek soyluyorum konu ile ilgisi alakası olmayan arkadaslar yorum yazmasın cümleten ii akşamlar :)

2. Merhaba ,

İlk olarak konunun uzmanı sayılabilecek bir resmiyet derecesi olmayan yerlerdekilere ne kadar güvenilir bilemiyorum.

Fakat aktar'larda bitkisel tavsiyeler oluyor. Yine de bu konuyla ilgili sağlık kuruluşlarına yada doktora başvurmanız daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

3. YaRRoC

YaRRoC User

işinutanç tarafı benbir paramediğim :D açılımı ilk ve acil yardım :D saçlarımda var çok şükür :D ama dokulmeye başladı korkuyorumm D::Ddoktora gitmememin sebebiodoktorun saclarına baktıkça benimkilerde oyle olacak diye korkuyorum :D ya hani bazıları vardır denemiştir diye sordum sarmısak çok ii diyolar da bizzat deneyendenöğrenmek prensibimdirher ne kadar sğlıkçı olsamda :) eyw dostum cevap için tşkler :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.