Öneri verebilirseniz çok sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ııllTriantellıı tarafından 10 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Seviye : 16 ( 17 olmak üzereyim )
    Lazer : 8 tane LF-4 gerisi lf 3
    Droid: full iris 6
    Yaklaşık 500k uri var
    Gemi olarak venom var birleştirden solace yapabilecek durumdayım yahut açık arttırmadan gemi alabilirim hangisini tercih etmeliyim
    arkadaşlar gelişmek için yol ve yöntem gösterin lütfen. Zeta kapısını bitiremiyorum gücüm yetmiyor.
    Neler yapmamı anlatırsanız çok sevinirim

2. öncelikle 17 level olup bl görevlerini açmanı tavsiye ederim. bl görevlerini tamamlayınca zaten 10 adet pro lazerin olucak. sonrasında biraz uzun sürsede x2-x3 le çok rahat zeta dönüp hem pro lazerler için anahtar,hem arge için dosya,hemde irisler için havoc tamamlamaya başlayabilirsin. zaten hafta için uri kasıp pazar günü seri bir şekilde zeta dönersen hızlı bir gelişime girersin. bir pro lazeri birleştirden aldıktan sonra gerisi çok rahat geliyor. sıkılıyosun falan ama yapıyosun yani. job cephanesi ile daha seri bi şekilde kasılabilirsin blde.

3. lEfe

lEfe User

Hiç uğraşma yeni hesap aç 3tl ye katlayıcı paketi al 20pro kas

4. katlayıcı paket ve pre var nasıl kasacam 20 proyu ?

5. lEfe

lEfe User

Katlayıcı paket 5-7lwl arasında geliyor portalda radyasyonda klan savaş istasyonunda patladığında çıkıyor 3tl oluyor süreside 3gün oluyor
    katlayıcı alıyorsun tp veren bigboy tasarımı + onun modülüyle birlikte 35dk da 17lwl oluyorsun sonra güçlü arkadaşların 10pro görevlerine yardım etsin 20pro ol
    bu katlayıcı paketle 20pro + 22lwl hatta bir tık zorlayarak 23lwl olanlar var :D

6. titans___

titans___ User

olmaz demiyom da ben 2009 dan beri oynuyom 23 lvl im 24 e ne kadar var 3 milyar tp nasıl bir tık hesabı ben anlamamşem dayılar neyse etkinlik de pet kutu toplayıcı yapcam zaten ar ge dosyası uri ile aldım 4 yüz bin uri harcadım sevkiyat modülü aldım 2 tane 50 bin urilik sbl cephanesi pete mega mayın koymak için yuva mı ne aldım zaten kutu argesi esasında bu kapıda verilen elit cephane bol olması için 5 milyon beyaz daha da kapı yapmıyorum 4 ay falan oldu abancam da işlerden olmuyor şu DMG Anahtarla aldım biri güzel diğeri gereksiz çktı malesef .