Önerilerinizi bekliiyorum , içeri..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »•Joкєя•« tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar 25 arge (kalına göre) 9 lf4lü, lf4 ve apis - irisler 2 level aegis(şeref-tp tasarımlı), spectrumlu bir gemiyim. Genelde low kapısı yapıyorum şu anda 350 m credı var sizce 500m kusure aegisin vurus gemısını mı alayım yoksa 1 mılyar kusure venom veya dımınsher mı alayaım? hanıgısı daha yararlı olur kararsız kaldım? aegisin vurus tasarımının EKSİ yonlerı var mı? modlarım sızlerde soruma cevap verıp onerı sunarsanız sevınırım

2. Merhaba ,

İlk olarak iris ve apis'in öğe geliştirme yaparak seviyesini 16 yapmaya çalışabilirsiniz. Daha sonra LF-4'leri yapabilirsiniz.

Aegis'in vuruş gemisi dediğiniz bir tasarımdır. :)

Yeşil olan kısımlar + özellikleri fakat kırmızı olan kısım ile - yani olumsuz özellikleridir.

İyi forumlar.

3. Bende venom da var diminisher da görünüş dışında pek faydaları yok sadece baskınlarda diminisher uberde venom kullanıyorum benim tavsiyem aegis elite almandır.

4. Tasarım olduğunu biliyorum modum :) aegis şeref tasarımı var zaten :) vuruş alsam mı diye kararsız kaldım :) - yönelerinin süreleri %20 ve %10 azalıyor değil mi? Birde modum sizce ne alayım crediye? Aegis vuruş tasarımı mı yoksa diminsher veya venom mu?

Anladım kardeşim yorumun için teşekkürler :) değerlendirmeye alacağım.. Gelecek bildirimlere göre :)

5. Merhaba ,

Mesajınızda " aegisin vurus gemısını mı alayım " diye yazdığınız için o şekilde yazdım.

- kısımlar tam olarak hangi yönde yani süreyi mi kısaltıyor yoksa % oranlarında kalkan yüklemesi ve darbe puanı yüklemesinin oranını azaltıyor tam bilemiyorum.

İYi forumlar.

6. Peki modum siz olsanız hangisine yönelirdiniz? Yani diminsher mı venom mu? bunlar değilse neden aegis elite :) ? fikir verirseniz sevinirim.

7. Merhaba ,

Genel olarak kasılırken ve kapı yaparken Aegis çok işe yarıyor. Bu nedenle genel olarak kasıyorsanız yada kapı yapıyorsanız Aegis daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

8. Genel olarak 1 hafta boyunca zaman buldukça low kapısı yapıyorum, gelen urinin bir kısmını gemi ihtiyaçların (geliştirme, anahtar vs.) harcıyorum bir kısmına da ema ve rsb alıyorum :) ve rütbe kasmak için baskın yapıyorum :) yani cidden kararsız kaldım :)

9. takemyhard

takemyhard User

aegis var...spectrum var...apis var...lf4 var....allahım benimde böyle donanımım olupta kararsız kalacağım günler gelecekmi:rolleyes:...

10. Heheh inşallah olur diyelim de insanoğlu hep daha iyi olsun istiyor doyumsuzluk var yani kardeşim sende böyle bir gemiye sahip olsan onu full havoc yapsan bu sefer full herkul olsun dersın veyahut arge 50 olsun lf4 full olsun bitmez yani online oyun sonuçta :D

takemyhard bunu beğendi.
  11. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Konunun Kilitlenmesi Uygundur.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.