ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KanKurdu tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KanKurdu

KanKurdu User

Merhaba arkadaslar ben uzun süre sonra oyuna geri döndüm gemi özelliklerim aşağıdadır.Gemimi en iyi hale getirmeye nereden ne kasarak başlamalıyım önerilerinizi bekliyorum.(Örneğin Palla ya giderek alfa beta gibi kolay kapıları yapıp arge mi kassam? )
    8 iris
    31 LF3
    16 B02
    Pet
    16 Arge

NOT: Şuan GAMMA kapım açık saimonlardayım donma oldu 2 hayat kaldı Gamma ya devam etsem mi ? yoksa bu gemiyle yapılamaz mı ?

Konu Güncell...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Şubat 2014
  2. gamadda devooya kadar git

KanKurdu bunu beğendi.
  3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu uygun bölüme taşınmıştır burada diğer üyelerimizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

4. KanKurdu

KanKurdu User

KONU GÜNCEL..ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

5. BonusRasta

BonusRasta User

V.I.P varsa pet'e kamikaze al, Pet seviyen 8 ve ya daha üstü ise kamikaze 3 al. Kapıyı rahat yaparsın ama gemi türünü yazmamışsın ekipmana bakılırsan goliath dan aşağısı değildir :D Bol bol görev al yap rahat yaparsın bence, sonra yeni haritaya git tek başına kristallon, lokum kes olmadı en klişe söz olarak cubikonda kasıl. Aama bana göre uber daha iyi. Ubermordon'a kadar çok rahat kesersin ben bile ezik halimle uberkristallin kesiyorum sen çok rahat yaparsın, orada bossları da kesersin, kristallin, sibelonit vs.

KanKurdu bunu beğendi.
  6. Lapseki

Lapseki User

Bu gemi gamayı rahat yapar oyun bu kadar gelişmeden önce aynı özellikteki gemi ile çok gama yaptık. Bence zeta yap senin gelin için artısı çok kolay kapıdır. Güzel günlük dosyası ve anahtar verir. Havocları fullersin kutuları lf4 gününde kullanırsın daha hızlı gelişirsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.