Duyuru Özel Etkinlik Kutularından Nano Gövdesi Puanı Çıkmalı!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve anakin5555 tarafından 16 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

1. evet

oy sayısı 6
    42,9%
  2. hayır

oy sayısı 8
    57,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. anakin5555

anakin5555 User

Merhaba arkadaşlar. Aklıma şu geldi:
    Herkes nano gövdesini seviyor eminim ama gg den nadiren çıkıyor hatta biriktirmek için 1 hafta darkorbit oynamanlar veya 1 hafta kamuu olmak zorunda kalanlar oluyor. Fikrim nanoyu fullemeyecekse bile en azından yarısına çıkaracak. Özel etkinlik kutularından niye nano çıkmasın ki? böylece kendimizi güçlendiririz. Kutulardan 600-500-100-200 nano gövdesi çıkmalı. En az 200 max 1000. Şimdi karar sizin, resimlerde en yakın zamanda gelecek inşaallah...

Comander_123 bunu beğendi.
  2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kapi bastikca nano geliyor ama seni mi kircaz :D .kutucular kesilmez hale gelir buda bir eksi.ama + ladim gucenme diye :D

anakin5555 bunu beğendi.
  3. anakin5555

anakin5555 User

error bu arada dükkana daha fazla credili droit düzeni gelsin mi konuma bi baksana güncellendi...

Comander_123 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. ben -1 verdim cunku botcular devamli nanoyla gezecek kesmek icin iyice ugras gerekicek

Comander_123 ve anakin5555 bunu beğendi.
  5. NasihaT

NasihaT User

GG basarken hemen doluyor nano kalkan 1 hafta gibi uzun bir zaman beklenilirmi bilmemde :eek: ayrıca kutuculara yarayacak olmasıda kötü :)

6. klonaskeri

klonaskeri User

Nano gövde ihtimali arttırılması uygun olmaz. Çünkü nano gövde darbe puanı gibidir. O yüzden ihtimalin artması ve herkesde olması nano gövdeyi sıradanlaştırır.

7. anakin5555

anakin5555 User

Konu kilit

Comander_123 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.