Özel İstemci Çiçeği Kutuları Kayboldu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 34KAAN34 tarafından 16 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 34KAAN34

34KAAN34 User

Gelen reset ile Özel İstemci Çiçeği Kutuları Kayboldu. Etkinlik iptal mi edildi ?

qu4rterks bunu beğendi.
  2. PİONEER

PİONEER User

sadece indiribilirde olcak

3. Zaten indirilebilirde toplanıyordu şuan haritalarda yok.

Açıklama da kaldırılacağına dair bilgi de yok ayrıca.

Saat 11:05 de gelen reset

4. kimden duydun.

5. kaldırmadılar sadece düzeltme ile çiçek sayısını minimuma indirdiler:)

6. aynen hem çiçek sayısı düştü, hemde petler topamıyor artık

7. minimum kaçtır 0 mı.

8. 0 ıle 1 arası emin ol :)

9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Dün gelen güncelleme sonrasında, (Güncellemeye buradan bakabilirsiniz) eski haline getirilmiştir. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

10. rifataslll

rifataslll User

Eski haline getirilmiştir derken yani yine çok mu çıkacak?

11. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili linkte derki,
    İyi Forumlar.

rifataslll bunu beğendi.
  12. 34KAAN34

34KAAN34 User

Merkez ekibin elinin ayarı yok. Çıkan etkinliğin getirisini ya aşırı bol verip suyunu çıkartıyor ya da tamamen kısıp öldürüyor. :) Bunu rapora eklerseniz sevinirim. Konu kilitlenebilir.

13. BUKANN

BUKANN User

şuan hiç yok 3 saattir oyundayım pvpde de takıldım kris de kestim cubi de hiç çiçek göremedim üstelik istemciden giriyorum

the-Godfather-KaaN™ bunu beğendi.
  14. Agır_TR

Agır_TR User

yazmıski oyuncular çok memnun oldugundan 1 2 gün bırakıldı aslında bırakılmadı baktılar böyle olmayacak kapatalım

15. karakule26

karakule26 User

Ne varsa Do türkiye ekibi bozuyor Ne varsa çiçek puşhing ve mimesis özellik yaratık soğuma kutu soğuma yaw siz ne istiyorsunuz darkorbitte bırakın millet oyunda rahat heyecanlı gibi oynuyor sizde oyunu bozuyorsun millettte oyunu bırakıyor ban çok güzel ban atılıyor ve kimi şikayet etsem ban yiyor böyle saçma oyunmu olur...

16. aga ben darkorbiti indirmişim zaten ne güzel geri döndüm dedim kutuları topluyup scarp kasıcaktım nerdeyse hartitada hiç yok

17. PİONEER

PİONEER User

klasik darkorbit sasirdinmi ? ;)

18. Eski haline değil olması gerektiği haline getirilmiş. Etkinlik başında az değildi ki eski haline dönsün

19. karakule26

karakule26 User

Ooo Güncelleme 1 aydar bile gelmez size dedim 1 2 haftada sonra düzeltecekler sizde kurtulmak istiyor adminler sırf katlayıcı boşa gitsin diye...

20. istavrit

istavrit User

bu ay ödemeleri fazla vardı 2 gün katlayıcı sattılar ödemeler dengesi düzeldi tamam dediler parayı çıkarttık çiçekleri çektiler haritadan(shock)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.