Özel Roketatarlar Hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ™•BURSA[TR]16•™ tarafından 12 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar leveli olan hst 2 roket atarımı triskelon neptune hydra gibi özel roket atarlara dönüştürsem leveli sıfırlanıyor mu yoksa aynı şekilde kalıyor mu. İkinci sorum bu özel roket atarlar chromin etkinliğinde veya etkinlikteki görevlerde falan veriliyor mu bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim iyi forumlar...

2. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Merhabalar,

Leveli sıfırlanmaz, kaynaklardan biri olduğu için harcanmış olur. Yani siz Neptune elde etmek için 1x HST-02 feda etmek zorundasınız, bu konuda önerim eğer leveli varsa önce dağıtmanız daha sonra birleştir için kullanmanız. Yeni roketatarlar şu an için sadece birleştirden elde edebilirsiniz. Buradan roketatarlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olursanız. Dilerseniz konuyu kilitleyebilirim.

İyi forumlar,

3. Sayın moderatörüm nasıl olsa özel roket atar da geliştirilecek neden hst 2 nin levelini dağıtmalıyım anlayamadım

4. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Eğer elinizde 16 seviye geliştirmeli HST-02 roketatar varsa dağıtmanız size belli bir miktarda oil iade edecektir. HST-02 roketatar elde etmek çok kolay özel roketatar alırken geliştirmesiz harcamanız daha iyi olacaktır. Özel roketatar geliştirmesi için HST-02 'ye ihtiyacınız yoktur.

YARGU bunu beğendi.
  5. Sonuç olarak hst2 yi dağıtma yaptık diyelim. Özel roket atar geliştirmesi için de tekrardan oil eir gibi şeyler isteyecek ekstradan birleştirmek için uridum isteyecek benim düşüncemde şudur direkt olarak 16 seviye olan hst 2 roket atarı özel roket atara çevirsek tekrardan uridyum harcamaktan kurtulmuş oluruz. Yanlış mı düşünüyorum sayın moderatörümo_O

6. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Birazcık yanlış :) 16 seviye HST-02 dönüştürmüş olman 16 seviye neptune veya diğer yeni roketatarları vermez sana maalesef :D

7. Hadi ya öylemiymiş:eek: Oldu o zaman konu kilitlenebilir teşekkürler :):)

8. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Rica ederim, konunuz isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar,

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.