ÖZEL TASARIMLAR

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯βΨ¯Ħır¢ıИ¯ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba moderatör ve darkorbit halkı size soracağım bazı günlerde satılığa çıkarılar kick referee goal tasarımları artık hiç çıkmıyor ne zaman çıkacak bilgisi olan söylesin lütfen.

2. Merhaba ,

İlk olarak imza kısmınızdaki resim yükseklik olarak forum imza kurallarına uymuyor. Lütfen en kısa zamanda genişlik olarak 500 ve yükseklik olarak 200 pikseli aşmayacak şekilde düzenleyiniz.

Konuya gelirsek futbol tasarımları önemli futbol organizasyonları olduğunda satışa çıkıyor. Ayrıca oyun içindeki bazı etkinliklere bağlı olarak çıkıyor. Hakem Bot'u v.b. etkinlikler olduğunda çıkma olasılığı vardır.

İyi forumlar.

3. İmzamı düzelteceğim modum ..Uyarınız için teşekkürler.. Hakem botu v.b etkinliklerin tarihi hakkında bilginiz varsa söylermisiniz ..

4. Merhaba ,

Oyun anasayfasında etkinlikler bölümünde olacak etkinlikler yazıyor. Eğer gerekirse forumda da duyurusu yapılıyor. Şimdiden ileride neler olacak bilemiyoruz maalesef.

İyi forumlar.

5. Bence hiç almaya uğraşma arkadaşım. Ayda yılda bir geliyor onda da 1 saatliğine dükkana gelip sonra hemen gidiyor. Ben 2 ay uri beklettim ama nafile hic futbol tasarımının cıktığını görmedim aynı şekilde centaur da cıkmıyor.

6. ticaretten birkaç krediye enforcer al aynı işlevi görüyo sanırım.

7. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.