özel teklif

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve kacamak321 tarafından 17 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kacamak321

kacamak321 User

görev ödüllerini 2ye katlayan bir özel teklif vardı 2.90'a 6-8level arası alınıyormuş

aa dedim yeni başlayacaksam alayım onu en baştaki görevleri hiç yapmadan 6level kasayım özel teklif gelsin ama gelmedi hala :)
    en baştaki lf3 bo2 vs veren görevleri yapmadan gelmez mi teklif?

2. baştaki lf3 ve bo2 görevlerini yapsaydın senin kaarina olurdu zaten o görevleri yapana kadar 8-9 lwl olmuyorsun :)

Ben o görevleri yapıp üstüne 8 lwl üstüne çıkmadan portlardan bir kaç kez atlayarak görev ödüllerini ikiye katlayan desteği çıkartıp satın alıp bi günde 20 lwl ve 20 prometheus yapmıştım 3 gün süresi var zaten

3. sana 1 tüyo 6 lvl olduysan oyuna giriş yap hiç bişey yapmadan git sana düşman olan bir istasyona patla portalda doğ bak teklif gelecektir.bu 6 lvl de gelmeyebiliyor 7 de olabilir eğer 6 tıda gelmezse 7 dede aynısını yap gelecektir.

4. kaptan34

kaptan34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Teklif 6-8 seviye aralığında portaldan atlarken geliyor. Ancak işe yaraması için bazı görevleri yaparak daha hızlı lv alın. Daha sonradan grup halinde x-BL görevlerini yaparak hızlıca gelişebilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim.

Sayfayı Paylaş