→ÖzümSözüm1← Kimdir

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve →ÖzümSözüm1← tarafından 24 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Arkadaşlar.
    Aslında bir çok arkadaşımız beni ÖzümSözüm1 olarak değilde Espera olarak tanımaktadır. Bunun yanı sıra SavaşaRock ve Two Fight Friends isimlerinide kullanmaktayım. Aslında bu oyuna 2006-2007 Senesinde o zamanlar daha ilkokul 5. sınıfa geçmişken başlamıştım. Çekirdekten yetişdim diyebilirim. Sizin aranızda birçok serverda ( Tüm türkiye serverleri dahil olmak üzere Çek Cumhuriyeti - Brezilya - İskandinavya gibi ) bazı yabancı sunucularda da oynamış bulunmaktayım. Şuan beni bazı Türkiye Sunucularında aktif olarak görebilirsiniz :)
    Bunun yanı sıra Darkorbitin düzenlediği bir çok etkinlikte bulunmaya çalışmışımdır. Darkorbit Türkiye Turnuvasında , Ankara Buluşmalarında , İnternet Cafe etkinliklerinde de olmaya çalışmışımdır. Zamanım olmasa bile 5 dakika uğrayıp ordaki insanlarla konuşmak yada beraber oynadıgım arkadaşlarımla orada muhabbet etmek bana iyi gelmiştir. ( Türkiye Turnuvasını devam edecek mi diye hala beklemekteyim. ) Bu arada unutmadan geçmeyim En çok oynamayı sevdiğim gemiler Aegis ve Vega'dır fakat son gelen güncelleme ve gemilerden sonra Vega'yı bırakıp Tartarus gemisine geçiş yapmak zorunda kalmış bulunmaktayım.

Bu kadar Aylaklık yaptıgıma göre size biraz kendimden bahsetmek isterim.
    Şuan Dumlupınar Üniversitesinde Hemşirelik öğrencisiyim. Birçok şeyde çoğu zaman yanlız olmayı tercih edip bu yanlızlığımı müzik dinleyerek geçirmişimdir. Kimi dinlemeyi seviyorsun diye sorarsanız buna cevabım kesinlikle Inna olacaktır. Bunun yanında arada arkadaşlarımla oyun oynamayı ve bazende çıkıp dışarda sohbet etmeyi severim.

Bundan sonra Forumda daha çok aktif olmaya çalışacagım. Tabiki bunun yanında hala Chat'te ve Darkorbit Discord sunucusunda aktif olmaya devam edeceğim. Her türlü sorununuza yardımcı olmaya çalışacagım. Burada da sizlerle muhabbet etmek beni mutlu edecektir.

2. GREED

GREED User

Hoşgeldin foruma :)
    Umarım iyi anlaşırız.
    Discorddan da muhabbete devam :)

3. Teşekkür ederim artık chat ve discord harici burda da olup sizlere yardımcı olmaya çalışacagım elimden geldiğince

RYSen ve GREED bunu beğendi.
  4. GREED

GREED User

Muhabbete uğramayı unutma da çayları genelde ben dağıtırım muhabbette :D

5. Fren

Fren Guest

Foruma hoş geldiniz. Tecrübeli oyuncuları aramızda görmek çok hoş :)

6. Bu Sefer Benden olsun?

Herkese Benden Çay ☕☕☕

RYSen ve JUPlTER bunu beğendi.
  7. -dr.ogba-

-dr.ogba- User

hoş geldin kardeşim aramıza :)

8. Teşekkür ederim Hoşbuldum diyebilirim o zaman :)

Hoşbuldum o zaman :)

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Foruma hoş geldiniz :) Sizi burada görmekte güzel ,keyifli paylaşımlar dilerim:)

10. Lion

Lion Guest

Foruma Hoş Geldiniz. Keyifli Oyunlar :)

11. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Foruma hoşgeldiniz diyelim öncelikle :)

Daha sonra bizim milletimize ait bir söz ile devam edeyim.

Herhangi bir sağlık sektöründe okuyan bir öğrencinin yakınlarından duyacağı soruyu bende yönelteyim :D

Evladım benim sırtım ağrıyor acaba neden;):eek::rolleyes:

12. Teşekkür ederim Jupiter Modum elimden geldiğince burada Eğlenceli paylaşımlarda bulunmaya çalışacagım.

Hoşbuldum teşekkür ederim Lion Modum beraber oynarsak neden keyifli olmasın ki?

JUPlTER bunu beğendi.
  13. Son olarak Beyaz modum tüm yakınlarıma söylediğim gibi sırtınız mı ağrıyor doktora görünün o zaman ben teşhiş koyamam sadece bazı tanılar üzerinde fikir yürütebilirim :)

RYSen bunu beğendi.
  14. .KAPLAN

.KAPLAN User

Hoş geldiniz, Beyaz'ın sırtı yaşlılıktan ağrıyor. :)

15. Hoşbuldum yeniden :) Öyle demeyelim genede daha genciz hepimiz daha çok zamanımız var onlar için. Çok çalışmaktandır diyelim biz ona kısaca :)

RYSen bunu beğendi.
  16. kaplan vurduu gol oldu

17. Bu olaydan sonra eski bir türk filmi sahnesi aklıma gelmedi değil hani :)

Çiçek Abbas'daki atışma sahnesi gibi Kaplan ve Beyazın Atışmasını izleyebiliriz çok yakında bence :)

RYSen bunu beğendi.
  18. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Ben başka birşey için söylemiştim ama neyse :D
    Atışmaya gerek yok kendiside benim yaşımda :D
    Yaşını açıklayammı senin :D

19. ooo beyaz atağa kalktı

20. .KAPLAN

.KAPLAN User

Beyaz vurmasın efendim. :)
    Atışsak bile Beyaz kazanır o banlarsa bela okunur ben banlarsam sela okunur. :)

Tamam sen kazandın. :)