Öneri OFFLİNE DARKORBİT ÇIKARILMALI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JOHNJONES tarafından 6 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

BU OYUNUN OFFLİNESİ ÇIKMALI MI?

1. EVET KESİNLİKLE ÇIKMALI

70,0%
  2. KARARSIZIM

oy sayısı 0
    0,0%
  3. HAYIR

30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JOHNJONES

JOHNJONES User

Merhabalar benim önerim şu yönde.. Neden bu oyunun offlinesini yapıp piyasaya
    sürmüyorlar. Bizim gibi kisiler bilgisayar ile savasmak istiyor bazen internet
    ortamı bulamayabiliyoruz. ayrıca piyasada Darkorbit remix diye offlinesini yapmaya
    calısanlar var. ama basarılı degiller bu konuda.

dark orbitin oflinesini satma imkanı veya bunun üzerinde calısma imkanınız var mı?

eğer bildirirseniz cok sevinirim. Piyasada offline satılsa ve guncellemeleride
    para ile indirilse cok güzel olur. Örneğin kişi offlineyi aldı bilgisayar ile vs yapabilmeli klan savaşı ve pvp kasılma gibi onlinede olan herşeyi yapabilmeli. tek farkı karşımızda bir yapay zekanın olması. bence biğpoint bunu yaparsa çok talep görür.
    Güncelleme oyuna geldiği vakit kişi tasarımları ve güncellemeleri satın alabilmeli..
    herkeste alıp kullanır. Bu önerimi lütfen
    dikkate alın. Herkes artık internet üzeri oynamak istemiyor. OFFLİNE SATIN ALIP
    YÜKLEYİP BİLGİSAYAR İLE savasmak istiyoruz..

2. GREED

GREED User

Darkorbit Remix
    Bir göz at

3. JOHNJONES

JOHNJONES User

Link göremiyorum malesef ..darkorbit remixin 5.3üne kadar indirdim kaliteli yapıldığını düşünmüyorum. eğer bunu biğpoint üstlenirse çok kaliteli bir oyun çıkabileceği düşüncesindeyim raflarda bile yerini alabilir :)

4. GREED

GREED User

Doğrudur :)
    Remix o kadar sarmıyor ama online bir oyunun ofline a çevrilmesi zor ve offline oyun aynı tadı vermeyebilir :)

5. JOHNJONES

JOHNJONES User

Düşünsene bu oyunun offlinesini biğpoint üstleniyor. ve Offline canın isterse cubi kesiyorsun. ve bilgisayar aniden sana kamufule bozuyor bence cok keyifli olabilir :D:D:D. ayrıca internet mi gitti aç kasıl zaman geçir bence her darkorbit kullanıcısının elinde bir offline bulunmalı :)

6. GREED

GREED User

Mümkün.
    İnsanlarla kavga edemeyeceğimizden dolayı belki de daha az stresli bir oyun olur :)
    +1 o zaman :)

7. JOHNJONES

JOHNJONES User

mesela şölyle birşey diyeyim mesela GTA5 onlinede oynanıyor offlinede oynanabiliyor. ve gerçekten GTA5in offlinesinden bazen muazzam keyif alıyorum.. bence Darkorbit geç kaldı bunu yapmalı ve inan piyasada oynadıgımız remixten daha güzel yaparlar yeterki istesinler :))

8. JOHNJONES

JOHNJONES User

teşekkürler destek olup bunu biğpointe yaptıralım bence :))).. yukarıda anket yaptım ayrıca istersen katılabilirsin. :)

9. GREED

GREED User

VErdim oyumu :)

JOHNJONES bunu beğendi.
  10. JOHNJONES

JOHNJONES User

teşekkürler.. :).. sence oyuncuların talepleri olursa bigpoint dikkate alır mı dersin?

GREED bunu beğendi.
  11. GREED

GREED User

Alınan bazı konular oldu :)
    Çok geç de olsa alıyorlar diyebilirim ama öncelikle yeterli oya ulaşıp iletilmesi lazım :)

JOHNJONES bunu beğendi.
  12. JOHNJONES

JOHNJONES User

umarım ulaşır ve GTA5 gibi elimizde böyle bir oyun olur :))

13. JOHNJONES

JOHNJONES User

darkorbit remixi millet deli gibi indiriyor inan. dün bir arkadas gördü basından kalkmadı.. birde daha kalitelisinin kendi firması tarafından yapıldıgını düsünürsek muazzam bisey yapabilirler. hatta sana söyle söyleyeyim büyük canavarlar koyarlar single playerli böyle asamalı :)

14. Cillos™

Cillos™ User

Offline ı yapılsın bence de ancak yeni sunucular açılmalı. Mevcut sunuculara offline versiondan girebilirsek büyük saçmalık olacağını düşünüyorum.

JOHNJONES bunu beğendi.
  15. Aynı oyunu alacaklar yaratıklar gibi yapay zekası daha gelişmiş oyuncu ekleyecekler süper olur.

JOHNJONES bunu beğendi.
  16. JOHNJONES

JOHNJONES User

evet arkadaslar bende sizinle hem fikirim. Offline bu oyun için mutlaka gerekli. ve ben anlamıyorum şimdiye kadar neden bunu yapmadılar. bence insanlr acayip satın alır. Online oynamak isteyen zaten sitesinden devam etsin. offlinede satn alıp sadece güncellemelerine para versin. Bilgisayar ile savaşmayı çok seven kişiler de var. ki artık acayip yapay zeka gelişmiş durumda hele bu oyun sektöründe acayip ilerlemis. Bence hep dile getirip Offlinesini yaptıralım bigpointe :)))

17. Darion26

Darion26 User

Konuya + verdim faka bigpoint bunu yaparsa muhtemelen oyun çökmüş olur ve hikaye modu olarak yaparlar (tabi ne kadar olur bilemem).
    Dediğim gibi bunu yaparlarsa muhtemelen oyun çökmüş olur ama eğer oyun sağlamken yaparlarsa oyuna negatif olarak yansıyacaktır. :)

JOHNJONES bunu beğendi.
  18. JOHNJONES

JOHNJONES User

:) bence tam tersi bigpointin hem karını yükseltir. hem de oyunun yayılma imkanı olur. mesela su an İnternette Darkorbit remix ve darkorbite benzeyen bir sürü site etrafta geziyor. bence Offline olması bu oynun sansını dahada arttırır. cunku GTA5 örnegi gibi ordada isteyen internnette isteyen offline. offlineye guncellemeler gelıyor ha bire isteyen alısveriste yapabiliyor. mesela tasarım.. bence denenmeli :)

19. JOHNJONES

JOHNJONES User

bu konuya destek veren konuşan fikir beyan eden ve oy kullanan oyun arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum :)

20. Cillos™

Cillos™ User

Başka oyunların ismini verirsen senin için sıkıntı çıkabilir. Modlar azarlamadan düzelt bence :)

JOHNJONES bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.