Öneri Offline versiyon satışa sunulsun.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve kendinol11 tarafından 11 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Online olmakla beraber Offline versiyon da satışa sunulmalı mı?

1. evet

77,3%
  2. hayır

22,7%
  1. kendinol11

kendinol11 User

Darkorbit internetsiz oynanmıyor biliyorsunuz. İsteyen online isteyen de offline oynayabilmeli bence. Bir sistemle offline hikayeli versyon yapılmalıdır. veya interneti olmayan arkadaşlar internetsiz oynayabilmeli. Offline versiyonu da ayrıca satışa sunulmalı.

1. Offline mod oyun platformlarında satışa sunulmalı ve online'den bağımsız olmalı.
    2. Oflline versiyon online versiyonun gemi ekipman lf4 vs herseyi aynı olarak sunulmalı.
    3. Hikayeli versiyonda dost klanlar ve düşman klanlar olmalı. Yapay zeka geliştirilmeli pvp savaşları yapılabilmeli.
    4. yeni çıkan etkinlik DLC versiyonları ile yeni tasarımlar gemiler ve haritalar açılabilmelidir. Offline versiyon internetsiz olarak oynanabilmeli.

5. offline versiyonda da kişi nick kullanabilmeli rütbe sistemi olmali online ile ilgili yabancılık çekmemeli.

6. Farklı pvp haritaları ve çeşitli versiyonlar olarak offline mod satışa sunulabilir.

7. Offline modda kişi kristallon vs çeşitli npcleri aynı şekilde görmeli.

8. offline de çeşitli ilginç hikayeli haritalar büyük bosslar olmalı.

9. Kapılar offline versiyon da da devam etmeli

ilginiz için teşekkürler :)

Son düzenlenen: 16 Ekim 2021
  2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. :)

Sanırım biraz daha gelişmesi lazım fikrinizin online bir oyun olmasından dolayı offline moda geçtiğinde neler değişeceğini ve nelerin yenileneceğini biraz daha detaylı açıklığa kavuşturursanız tutulacağını düşünüyoruz.

İyi Uçuşlar!

kendinol11 bunu beğendi.
  3. kendinol11

kendinol11 User

Tabi YARGU hemen yazıyorum :) teşekkür ederim ilginiz için..

YARGU biraz yukarıda açıklığa kavuşturdum umarım olmuştur. Cevabınız için teşekkür ederim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2021
  4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Rica ederim. Ellerinize sağlık. :)

Eksiklikler olursa arkadaşlarımız tamamlayacaktır.

İyi Uçuşlar!

kendinol11 bunu beğendi.
  5. +1

En çok istediğim şey olabilir bu sanırım. Yaklaşık 15 senelik DarkOrbit oyuncusuyum oyunun şu halinden dolayı oyunu bıraktım, oyun çığırından çıkmış bir halde. Çok dengesiz yenilik ve bir sürü hile sorunu var hala çözülmeyen sorunlar mevcut.

Bu olursa en azından canım sıkılınca eski günlere geri dönebilirim iyi kötü.

kendinol11 bunu beğendi.
  6. kendinol11

kendinol11 User

çok sağol YARGU desteğin için teşekkür ederim. :)

ben de öyle düşünüyorum artık offline mod gerekiyor. Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ekim 2021
    YARGU bunu beğendi.
  7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz İndeks Bölümüne eklenmiştir.

Gerekli destekleri aldığı sürece raporlamaktan mutluluk duyacağız. :)

İyi Uçuşlar!

Sayfayı Paylaş