Oil Kasma Yardımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 1feder tarafından 15 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1feder

1feder User

arkadaslar şimdi sv 16 geliştirme için 42 oil lazım bunu kasabilmek için en az 21 immunizer cpu kasmak lazım ve 2 oil dusmesı lazım en az buda 1 tane sv 16 geliştirme demek ya sizcede bu baya fazla ve yorucu değil mi yokmu baska bi yontem help meeee

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Henüz erken seviyelerde geliştirmelerinizi 16 yapmamanız; 13 de bırakmanız daha yararlı olacaktır. İlerileyen süreçlerde hem etkinlik içeriği hem de Günlük Giriş bonuslarından oldukça elde edeceğinizi düşünüyorum. Ancak şuan da uygun bir grup bulmanız halinde de kasabilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. Viraaa

Viraaa User

Urge Regard.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Eklenti için teşekkür ederim. Daha öncesinde oyuncumuz Blacklight Gözcüleri hakkında bilgiyi Burada oluşturmuştur. Konuyu inceleyebilirsiniz.
    Regard CXI5,000 Uridium35 I-Oil , 150 Tetrathrin, 80 Kyhalonx-6, 5-2
    Urge IV5,000 Uridium35 I-Oil, 150 Tetrathrin, 80 Kyhalonx-6, 5-2

İyi Forumlar.

5. 1feder

1feder User

üstad irisler zaten 13 pro lazerlerde 13 hepsini 16 yapmaya yetmiyor işte eskiden geliştirme yapanların boyle bi derdi yoktu nıye bız :(

reis bunda da beklenir mi ya zaten x6 da cubi kasarken petim ful açık denk getiririm diye yok hıc gormedım hayatımda 1 kere denk geldım oda gecen sene birde kesince cıkan tiplerden değil bu o saat aralıgında kac dakkada bır cıkıyor kac adet cıkıyor vs

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2020
  6. smoonrise

smoonrise User

Şuan için en iyi seçenek maalesef karantina kapısı , Urge Regard sana büyük klanların oyuncuları ve yandaşları pek kestirmez . Gelen etkinliklerde oil ödüllü görevler oluyor yine maalesef savaş ödüllü tarafdakilerde oluyor genelde eğer etkinlik için uri ayırıyor isen oil bir kısmı gelir eir de iyi geliyor zaman zaman etkinlik ödüllerinden takip edip hesaplamanı tavsiye ederim ayrıca galaksi kapı ödüllerinde 45 oil geliyor ara ara onun için hazır kapı ( delta için değmez diğerlerini hazır beklet ) yada gg - uri beklet .
    Eskiden yok demişsin haklısın ama eski oyuncular suan irisler ve roket atar için fayda görüyor yeni lazer kalkan çıktı ve yeniden geliştirme yapmak zorunda bırakıldılar yani bir şekilde onlarda madur edildi merak etme :)
    Bu karantinaya bir güncelleme gerekiyor bazı oyuncular yazıyor ödülleri konsunda bir güncelleme yapılabilir özellikle oil konusunda zaten oyunun da en sevdiği olan para verip kapıya özel güçlendiricisi almayınca oil için karantina yapmanın bir anlamı olmuyor ayrıca 3 yada 4 saat geçerli olduğunu da unutmamalı sınırlı saat yani . Konun özüne gelirsek karantina oil sayısı artmalı ve karantina güçlendiricisi saatininde artması değerlendirebilir kesin olan birşey varki karantina kapısı güncellenmesi lazım ödül olarak özellilkle bu talep raporlanırsa bir adım atılmış olur .

7. 1feder

1feder User

Evet karantina ödülleri artırılsa bir nebze iyi :/

8. Viraaa

Viraaa User

dostum valla bizlerde cok zorlandik gelistirmeleri yaparken.bi yandan hibrit alasim kas cpu biriktir sonra karantina dön.ilk basda cok zor oluyor ama ilerledikce bakiyosunki gercekten yapilabiliyor.bizde oyle yaptik dostum.ama su zamanlarda karantina kapisi donen grup bulmak cok zor.ilk zamanlar oyuncular oil kasmak icin bir kac grup kurup surekli karantina donerlerdi.ama malesef su anda bunu goremiyorum.o yuzden cok zorlaniyorsunuz farkindayim.kolay gelsin ne diyim...urge regard cikis saatleri hakkinda konular var forumda.su saatte kesin cikar kimse diyemez ama belli saat araliginda cikiyorlar.forumdaki konulari incele bence.biraz urgeden regarddan kasarsin biraz gunluk odullerinden biraz savas bileti odullerinden biraz karantinadan.ne yapacan dostum baska caresi yok bu isin.

9. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Karantina oyundaki en karlı kapılardan olarak görüyorum sağlam grup ile hem çok güzel uridyum kasılıyor, hem cephane bedavaya geliyor x3 cephanesini fullemiş oluyosunuz. Cpu kasarkende fena uridyum gelmiyor açıkçası daha ne istiyorsunuz diyeceğim siz arkadaşlara :)))

10. 1feder

1feder User

şimdiki savaş bileti çöp 15 oil veriyor ve dogru duzgun baska bıse vermıyor almam

demayle olmuyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2020