Oil ve Eir için Ek Kapı Gelmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve leylü tarafından 2 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyorum

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. leylü

leylü User

Öncelikle herkese iyi günler dilerim.

Bildiğiniz üzere oyuna uzun süre önce gelen Oil ve ardından yeni geliştirme sistemi ile birlikte eklenen EIR gibi kaynakları kasmanın 2-3 yolu var.

Bu yollar EIR için ABG ''Akmasada damlar dicem ama damlamıyor bile oran 2-3'' ve karantina kapısı karantina kapısı için grup gerekli ve oyuna yeni başlayan sayısı yok denebilecek kadar az bundan dolayı grup bulmak tek oynayan bir insan için gerçekten zor.

Oil kasmak içinse sadece karantina kapısı var, evet oil yaratığı var yakalamak nerdeyse imkansız günde 2 kere çıkıyor başkada yolu yok hafta içi kapıya ödül olarak gelmezse.

EIR için benim önerim en azından ABG kapılarından gelen EIR miktarının artması yönünde bilmem fikrime katılır mısınız

OİL içinse önerim yeni bir galaksi kapısı aynı zeta, kappa, delta gibi bir kapı getirilebilir oil yaratığının içinde olduğu 25 dalgadan oluşan bu fikir bence geliştirilebilir sizin de önerileriniz bekliyorum

Eski hesaplar için bunlar sorun değil tabi ki eskiden kalma [16 lv lf4 ve bo2] sahibi oldukları için sorunsuz bir şekilde en azından 16 seviye geliştirmelerini hepsi tamamladı.

Ek olarak Bigpointin sürekli gelişmekte olan insanlar için değil de zaten gelişmiş insanlar için yaptığı yenilik ve getirilen etkinlikler gerçekten kabak tadı verdi.

Oyunun kitlesi tamamen yıllardır oynayanlardan oluşmakta ki böyle giderse yeni oyuncuda asla başlamaz haklı olarak.

Desteklerseniz sevinirim Teşekkürler.

Mineral bunu beğendi.
  2. Mineral

Mineral User

En eski oyunculardan biri olarak dūşūncelerinizi destekliyorum.

3. oil için bir çözüm şart destekliyorum

4. leylü

leylü User

Evet kesinlikle öyle umarım gerekli desteği alır ve merkez ekibe bildirilir.

5. DraydiBoy

DraydiBoy User

güzel konu lakin gelişmiş oyuncuların ekmeğine bal sürmek olacak :D bunuda düşünmek gerek

6. leylü

leylü User

Konuyu tam olarak anladığınızı düşünmüyorum bu fikir gelişmiş oyuncular için değil gelişmekte olan oyuncular içindir.

Gelişmiş oyuncular zaten eski 16 lv lf4 ve bo2 sahibi oldukları için yeterli miktarda geliştirme yapabiliyorlar.

7. Benim oile ihtiyacım yok ama yine de destekliyorum, oyun sürekli olarak topluluk halinde oyunu oynamaya zorluyor, oyunde yüzlerce kişi var tek başına oynayan bu şekilde keyif alan, ben oyundaki bir gelişim için neden topluluk arayım ki.. hadi etkinlik tarzında bir şeylerler olsa anladım bazı şeyler kemik şeyler gemi alacaksın oil, geliştime yapacaksın oil, tek başına kasamayacaksın, gerçekten çok büyük saçmalık..

leylü bunu beğendi.
  8. oil neyse de eire çözüm geitrilmeli kapılardaki eir miktarı 3 kat arttırmalı özellikle de abgde

Mineral bunu beğendi.
  9. SAHİPSİZ

SAHİPSİZ User

DarkOrbit ekibinin
    Türkiye’yi dinleyeceğini mi zannediyorsunuz adamlar N/A resmen tek başına oynayan bir insan 5 senede full olamaz adamlar bo3 çıkarmışlar onu gidip dükkandan alamıyorsun kendini savunma şansını bile vermiyorlar siz kolaylık sağlayacağını düşünüyorsunuz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Haziran 2021
  10. Oyunda kalkan kullanan var mı hala ya, varsa ben hiç denk gelmedim.. Kalkanlar su sıralara sadece yaratıklardan korur, başka hiç bir önemi yok şuan..

11. Mineral

Mineral User

Kapılarda yaratıkla kavga etmek gerekiyor.

12. leylü

leylü User

Arkadaşlar güzel destek gelirse merkez ekibe iletilir diye düşünüyorum ''inşallah''.

OİL ve EIR kasılması lanet bişi umarım bir el atılır.

Destekleyen herkese teşekkürler.

13. um
    umarız lakin bu merkezi yönetim almansa biraz zor uzun süredir darkorbit oynarım 2009dan beri yani gelişmelere ve getirdiği sorunlara bakarsak sanırım biz tr serverlarına biraz ırkçı yaklaşıyorlar yani ne diyeyim bize ettikleri muamele bence hoş değil yönetime bir türkün girmesi şart zira oil neyse de eir çok zor neden dersen etkinliklerden günlük grişten vs gelen oil geliştirmeye yetiyor çünkü 16.seviye yapmak içn 42 oil istiyor ama eir öyle mi istenilen eir nereden gelen eir nerede toplasan 60 karantina dönmüşümdür 3 yıldır oyuna ara sıra giriyorum son 1 yıldır bu ara daha da sıklaştı ondan önce de yalnızca 2009-2011 yılları çocukken çokça oynardım sonra lise üni hayatı derken eyrekleşti ve yine neyse bu son 2 yılda etkinliklerin yaarısına katıldım tüm full+full olacak oilim var lakin ne eirim ne de urim var ne yazık ki:/ bu da demek oluyor ki oyun dengesiz bir oil ve eir dağıtımına sahip ve ilerleme kaydememiş o yüzden düzenleme gelmesi şart 60 karantina elbette çok az ama chat banım var başka hesapla da girip chatten grup istemek zor geliyor sınırsız chat banımla oyun oynuyorum tek başıma zaten kasılmaa griyorum genelde arada da birkaç hergele tokatlayayim diyorum ama tokatlayamıyorum tutucular sağolsun mafya gibi geziyorlar etrafta ne diyeyim ya hayat rezillik olmuş real ya da game farketmiyor. i710750h ekran kartına sahip güçlü voltajlı bir laptopum var 1660ti ekran kartına sahip ama..... amaa amaaaaalarcaaa..... en iyisi gel biz türkü söyleyelim

bu arada pcden de anlarız birileri demesin ki ondan sıkıntı vardır bunda sıkıntı vardır işim pc değil lakin pcden yetiştim ben yazılım olsun donanım olsun temiz bir pc kullancısıyımdır darkorbitin kasma sorunu oluşablecek hiçbir şey yok yani diyeceğim zaten bu sorun kroniktir ve herkesçe de bilinir

Son düzenlenen: 4 Haziran 2021
  14. leylü

leylü User

Evet oyunda sorunlar bir iki üç değil 1m 2m 3m onun için yapıcak bişi yok en azından çalıştıkları belli lag vs için
    fazla abartılmamalı sonuç olarak geciksede bir unity hikayesi var daha zaten son nokta orası.

Oyun unity geçtiğinde de böyle bug lag vs olursa düşünmeden bırakır herkes son bir şarkı istiyorum senden misali bekliyoruz :))

Ben sadece sorunlarımızdan bir tanesini ''OİL&EIR'' dile getirdim.

Türkiyenin ekip içine üyesi katılması işine gelirsek böyle bir şeye gerek yok değerli takım lideri, forum mod ve adminlerimiz oyuncuların isteklerini yeterince dile getirip merkez ekibe iletirse olmıcak bişi değil.

Darkorbit kitlesinin tahmini en az %55-60lık kesimini TR serverleri oluşturmakta buda göz ardı edilemicek bir oran.

15. LF3 ile mi kapı yapıyorsunuz, gayet güveli hızlı bir şekilde kapı yapılıyor, karga dövüşlük bir durum yok, oyun gayet kolay bir oyun, oynamasını bilene tabi..

16. Mineral

Mineral User

Lf3 ü hafife almayın Bir zamanların en etkili lazeriydi ,nice oyuncu ve klanlar istikbalini lf3 e borçlu.Benim gibi acemi Oyunu bırakmadan önce Kapılarida arada phonexle yapardı.

17. leylü

leylü User

Arkadaşlar açıtğım konu kapı dönmekle alakalı bir şey değil.

Üzerinde durduğum konu EIR ve OİL sorunu.

Amacım yeterli destek gelirse merkez ekibe iletilmesi çünkü artık oyunu oynayan herkesin bir sorunu oldu eir ve oil

Yani OİL denilen şeyi kasmak için grup lazım bu adam yanlız oyunuyor diyelim nabıcak kasmasın o zaman ne güzel :))

18. Başka forumları bilmem de, bu forumda paylaşılan öneri pek dikkate alınmıyor, ki oyun tarihi boyunca forumdan oyuna geçen fikir 2 yada en fazla 3 tür Tr kısmına pek bakmıyorlar, fikir havuzunda 8 yaşında bir öneri var 800 küsür onay almış.., şimdi bi mod gelir her fikir oyuna geçicek diye bir durum yok felan fistan, bende ona şimdiden en son hangi fikir oyuna geçti tarihi nedir, onu bi öğrenelim :)

19. oil kapısı gelmeli en azından eir kapısı da olur eir ve oil sağlayan şuanki sistem dışında bir şeyler gelmeli tek başına oynayan ve oynamak durumunda kalan hilesiz kullanıcılar için gerekliiiiiii

Son düzenlenen: 6 Haziran 2021
  20. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

leylü bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş