Destek Opera GX

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve BelongDemirhan tarafından 6 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Chromeda altı çizili yere tıkladığım zaman izin ver seçeneği çıkıyor ama opera gxde nasıl izin vericeğimi bulamadım. Opera GX kullanan varsa yardımcı olabilir mi

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

URL linkinin yanında bulunan kilit işaretinden onay verebilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. [​IMG]
    bu durumdayken çalışıyor olması gerekmiyor mu ? sayfayı defalarca yeniledim, tekrar tekrar kontrol ettiğim halde açamadım.

4. aynı problemi classic operada alıyorum ben eksiden böle deildi güncellememe rağman açmıyor desteği kesti galiba

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Evet çalışıyor olması gerekmektedir. Flash Player güncellemelerine de bir bakın derim. Tarayıcıyı tamamen temizlemeyi hatta kaldırmak bile bazen çözüm oluyor :D . Opera da bazen bende aynı sorunu yaşıyorum hemen kaldırıyorum :D .

İyi Forumlar.

6. yardımınız işe yaramış şuan girebiliyorum teşekkürler, konu kilitlenebilir :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Rica ederim. Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.