Bug / Oyun hatasi Opera Hangar Problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve *T*U*R*K** tarafından 16 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *T*U*R*K**

*T*U*R*K** User

Merhaba,

Bir süredir Opera tarayıcısında hangarda diroit ve pet bölümü çalışmıyor. Düzelir diye bekledim ancak herhangi bir değişiklik olmadı. Forumda aynı sorunu yaşayan birkaç arkadaş daha görmüştüm. Bunun bir çözümü var mı?

2. Ryukka

Ryukka User

Tarayıcının önbellek ve çerezlerini komple silmen yeter

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Tarayıcınızdaki önbelleği ve çerezlerinizi silip tekrar denediğinizde sorununuz düzelmiş olacaktır. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. *T*U*R*K**

*T*U*R*K** User

Merhaba,

Yaklaşık 3-4 kez denemiştim konuyu açmadan önce, Opera'yı sadece DarkOrbit için kullanıyorum. Düzelmedi.

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Çerezlerin ve önbelleğin tamamını temizledikten sonra hala aynı sorunla karşılaşıyorsanız sizlere verebileceğim tek öneri tarayıcınızı kaldırmanız, ardından CCleaner tarzı bir program ile junk dosyaları silmeniz ardından tekrar tarayıcı kurmanız olacaktır.

İyi forumlar.

6. *T*U*R*K**

*T*U*R*K** User

Düzeldi teşekkür ediyorum.

7. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Sorun çözüldüğünden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.