Orcus Gemisi Alımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 23 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu etkinlikte orcusa muazzam modüller çıktı ama şu ana kadar PVE'e sadece 90tllik paketle geldi.

Orcus etkinliklerle falan hangi sıklıkla geliyor var mı bilgisi olan? Yoksa 90 lirayı bayılayım mı?

2. centurion tyranos gibi belirli aralıklarla gelir etkinliklere onun dışında parayla satılır

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhabab,

@yılmazcan47 oyuncu arkadaşımızın belirttiği gibi; yeni gemi içeriği aralıklar ile dükkana gelecektir. Tyrannos tasarımı da ilk başlarda yüksek fiyatlara gelmişti. Bu avantaj veya fırsat alımı tamamen size kalmış bir durumda.

İyi Forumlar.

4. centurion gemisini para ile alabiliyor muyuz?

5. Centurion'un kendisi sanırım paymente gelmedi , ama tyrannos centurion gelmişti . Yanılmıyorsam 30 tl'ye gelmişti .

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Centurion gemisini birleştirmek pek zor değil. Bu yönde harcama yapmaktan bence kaçınınız (herhangi bir yönlendirme amacı yoktur) :) .
    Centurion gemisini kullanılabilinir kılan Tyrannos tasarımıdır. Sahipseniz avantajlısınızdır ;).

İyi Forumlar.

blackberrybold bunu beğendi.
  7. Sağolun ama asıl sormak istediğim şuydu oyuna belirli sıklıklarda gelen şeyler var özellikle savaş biletiyle, orcus da benzer bir duruma sahip mi asıl sorum bu.

Yani ben bir moddan resmi bir yanıt yerine daha çok bir oyuncudan tavsiye arıyorum hani mayıs ayında gelir ya da şubatta verirler vs gibisinden.

İlgilenen herkese teşekkürler 4 gün var orcusun kaldırılmasına umarım cevabımı o zaman kadar alırım :D 90 lira da az para değil.

8. Genelde bu tarz gemiler belli başlı etkinliklerle geliyorlar ve o etkinliğin savaş bileti ödülü olarak veriliyorlar , ama ondan sonra başka bir etkinlikte yeniden savaş bileti ödülü olarak konduğuna şahit olmadım . Tyrannos centurion bir ara satışa sunulmuştu ve kısa bir süre sonra bir etkinlikte birleştire gelmişti . Orcus şuan tyrannos centurion gibi epey popüler olduğu için ileride kısa süreliğine birleştire gelebilir diye düşünüyorum . Ayrıca '' savaş bileti anahtarı '' yeni bir kavram ve bu anahtarlarla isteğine göre ekipman / modül / cephane filan seçebildiğin için , ileride gelecek etkinliklerde orcus gemisini savaş bileti anahtarları ile alınacak şekilde önümüze koyabilirler . Mesela zephyr gemisi bundan önceki etkinlikte bu mantıkla alınabiliyordu . Şubat mart ayları çok erken olur , orcus yeni bir gemi , yeniden piyasaya sunmadan önce daha uzun süre beklerler diye düşünüyorum . Benim de heveslenip alasım geldi ama geminin çoook güçlü olma potansiyeli var , yakın zamanda dengeleme gelirse ve gücü zayıflatılırsa hiç şaşırmayacağım , bu yüzden şimdilik bekliyorum :)

9. Orcus kullanıcısı ve güzel modüllerim olmasına rağmen 90 Tlye değmez bence. İleride bir etkinlikte verilir. Sabret derim ben.

..ЌĮŁĮĈ.. bunu beğendi.
  10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Değerli bir gemi olduğundan dolayı gelebilir. Ancak kesin bir durum değil. Berserker gemisi örnek vermek gerekirse ona da talep çok ancak etkinlik ödülü olarak halen karşımıza çıkmadı.
    Bunu kimse bilemez işte :(
    Şu korku da var; dukkana geldikten sonraki gün etkinlik içeriği de olabiliyor. Tyrannos Centurion tasarımı çok ama çok istendi satışa sunuldu 1/2 ay sonra etkinlik olarak oyuna dahil edildi. Memnun olan/olmayan oldu tabi ki.

İyi Forumlar.

11. Berserk gemisi hangi etkinlikte ödül olarak geldi? o_O
    Ben hep payment olarak gördüm Berserker gemisini:confused.:

12. honda48

honda48 User

berserker hiç 29.90 tlye satışa çıktımı öyle hatırlıyorum da yoksa daha mı pahalı

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Galaktik Çekişme etkinlik içeriği olarak gelmişti :) . Çoook uzun zaman oldu tabi 1 seneden fazla.

İyi Forumlar.