Orcus Gemisi Ne Zaman Gelir?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Felixmow tarafından 19 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Felixmow

Felixmow User

Merhaba, konuyu yanlış yere açtıysam lütfen kusura bakmayın. 2018 yılında oyunu bıraktım şimdi tekrardan döndüm. Modüller falan gelmiş savaş bileti ile falan kastım biraz fakat genellikle orcus modülü çıkıyor güzel gemi beğendim fakat gemi yok hiçbir yer de,
    Orcus paymenta ne zaman gelir bilgisi olana var mı? Ya da hangi dönemlerde geliyor biliyor musunuz?
    Şimdiden cevapları için herkese teşekkür ederim, İyi forumlar

2. Merhaba,

Bu tarz yeni ögeler bir etkinlikle geldikten sonra oyundaki önemi nedeniyle 1-2 ay buna sahip olan oyuncular için özel kalıyor. Belli bir zaman sonra tekrar kazanılabilir veya satın alınabilir olacaktır. Net tarih olmamakla birlikte oyunu takip etmeye devam edin.

İyi Forumlar.

3. paymentte var iyi guzelde 90 liraya bir gemi olur mu cok fazla değil mi sizcede diğer gemiler 60 lira iken bunun 90 olması biraz fırsatcılık değil mi en azından diğerleri ile aynı fiyatta olması lazım cunkü darkorbitte bir gemi bir daha en az 1 yıl kadar süre ile gelmiyor bunun için fiyatın düşmesi lazım.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İçerik ve fiyatlamaya Merkez Ekip karar vermektedir. Etkinlik ile alan oyuncuları düşünürsek hiç olmamasını da isteyen oyuncular da bulunacaktır.

İyi Forumlar.

5. Tamam işte bizde bunun çok pahalı olduğunu söylüyoruz sizden ricam bunu bildirmeniz yoksa 90 lira verecek paramız yok şimdiden anlayışınız için teşekkürler.

6. B
    Bu gemi ithal olduğu için fiyat farkı var

7. ''pay to win'' bir oyunda bir oyun malzemesinin 90 lira olması gayet normal. sadece diğer gemilerin 60 olması ve orcusun 90 olması fırsatçılık değildir. pay to win bir oyunda diğer gemilerinde para ile olması genel olarak fırsatçılıktır kanımca :D yeni bir gemi çıktığı zaman orcusun fiyatı düşecek yeni gelen gemi diğerlerinden pahalı olacak ve ben hariç binlerce insan alacak :D darkorbit oynayıp fiyatlardan ve her şeyin paraya dayalı olmasından şikayet etmek bana mantıksız geliyor açıksası. ya mal varlığını oyuna yatıracaksın ya da benim gibi hiç bir şey satın almayacaksın arada bir girip oynayacaksın :D bu oyunun sistemi bu şekilde hocam