Orcus Gemisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve {{{Black_EagLe}}} tarafından 22 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ORcus gemisini parayla satın almayı düşünüyorum. kendi gemim 1 sene önce full+full (solace full modül kullanıyorum) dü.

1- orcus gemisi etkinlikle geliyor mu bekleyeyim mi yoksa markette 90 tl alayım mı?
    2- modülleri neler bulamadım güncel bir modül sayfası var mı tüm gemiler için? (orcus dahil)
    3- gemiye sahip olduktan sonra modüllerini toplayabilir miyim nerelerden nasıl bulmam gerek satın alınıyor mu birleştir veya etkinlikle mi geliyor?
    ya da dersiniz ki gemin zaten solace modülleri de var hiç uğraşma zevk almaya bak mı :D

2. ahmcnc73

ahmcnc73 User

hıc ugrasma bence. gelırse alırsın. gemıyı aldın sonra modul pesınde kosacaksın ugrama bu kadar bence degmez. zamanla tamamlanıyor

3. Gerçek hayatta olsa amacın olsun derdim ama bu oyunda amacın olmasın sadece zevk almaya bak çünkü normal oynadığın sürece her ay binlerce lira para harcasanda amacına ulaşamazsın dert yaparsın kendine.
    1- Orcus etkinlikte bir daha geleceğini sanmam. Alıp almamak sana kalmış.
    2- Modüller kararsız olduğu için hiç kimsede sabit modül yok. Kimine 15 kalkan delme 5 hız modül çıkar kimine 4 hız 10 hasar çıkar kiminede - hız hasar vs. çıkar.
    3- Bu etkinlik ve diğer tüm etkinliklerde anahtarlar ile xt10 modülleri açabilirsin orcus ve centuriona çıkma ihtimalleri daha yüksek.

4. orcusun modası geciyor üstelik hızı çok düşük yavaş kalıyor...hız modulun yoksa tam bir işkence..bence plus model gemilere yoğunlaşmalısın...özellikle şu an için goliath plus a bence....zaten devamı da gelecek plus gemilerin...modullerini de şu anki donuk labirent etkinliğinden anahtarla çıkartabilrsin tabii eğer şanslı isen....

5. titans___

titans___ User

benim oynadığım servırda plus gemi görmedim az delme modülü de çıktı da alsam mı başka plus çıkcakmış Orcus zaten yavaştı hız düşürdüler artı 4 hız vardı uykum geliyor harita geçerken aheste aheste gidiyor sade mind da kullanırım ebedi de kapılar da falan Holo da 2 modül var hız çıktı diye onla daha keyifli .

6. Merhaba,

1-) Orcus gemisi etkinlikle beraber hem gelir hem gelmez gibi bir durum söz konusu. Etkinlikler merkez ekip tarafından düzenlenmektedir.

2-) Modüllerin belirli bir listesi ne yazık ki bulunmamaktadır. Modüller genellikle kararsız olduğundan dolayı sabit bir liste ne yazıkki yapamamaktayız. Tamamen şansınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

3-) Modüller şu anki senaryoda savaş bileti anahtar takaslarından XT-10 (Orcus ve Centurion gemisi çıkma şansı en yüksek olan modüller) kararsız olarak çıkabilmekte.

İyi Forumlar.