Orcus Hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 【T】【e】【k】【1】【G】【e】【t tarafından 29 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Orcus hangi etkinlikte gelir yada markete satın almaya ne zaman çıkar acaba buna değer mi ?
  Solance için modüllerim var. Solance Plus almak mı daha iyi olur orcus almak mı ?
  Teşekkürler.
   
 2. şu anki galaktik çekişme etkinliğinden orcus gemisin 30 etkinlik anahtar karşılığnda alabilirsin.kaçırmamanı tavsiye ederim..
   
 3. Orcusun iyi yanı eğer güzel bir kalkan delme modülü gelirse çok iyi kapı dönülüyor.
   
  GodzillaBG bunu beğendi.
 4. titans___

  titans___ User

  Hocam bende bana göre güzel kalkan delme var 12 sarı 5 de yeşil modül de hatta 3 de hasardan geldi de 13 hasar 3 kalkan delme de 15 hasar var NPC hasarı hani bunu kullanıyorum da siz ve başka oyuncular neder takıp denemek mi lazım ve you tube videolar dav başkalarında daha yüksek hasarlar olan gemiler duydum gördüm Centurıon da adam %20 hasar çıkartmış hani belki bir gün o da olur veya olur mu diyorum da mesela Mınd da kalkan delemeleri çıkartıp 1 veya 2 hasar gelen diğer modülleri mi kullansam hem şunların hepsi aynı modülde çıksa kaçınma ayrı lazerlerde isabet oranı ayrı ve stabilize ettim cayborgda lazer isabeti 1 puan fazla çıktı stabilize etmiyorum o yönde uğraşmak 2 sene önce verdi sağlam modüller anı yakalamak gibi bir şeydi heralde .
   
 5. Kapı yaparken kırmızıya o dediğin 13 hasar 3 delme takılabilir, kapı haricinde yaratık keserken de 15 npc hasarı veren modülü kullanırsın.
   
 6. titans___

  titans___ User

  Kapı yaparken denedim de ebedi de değil Beta da yani çok da fayda görmedim açıkcası zaten 12+5 vardı ve vuruşlarda düşüş yakaladım malum Prolar da arada yüksek vuruş var ben x-2 ile güçlendiriciler oldu mu 110 binlere çıkıyor arada da olsa x-4 beyaz yani UCB ayarında oluyor da, benim derdim EBEDİ de hızlı bitirme , onun nedenide bazen lag oluyor ve Uber talondan sonra gelenler ve ebedi de olan Ice dan sonra gelen Bastıonlar da Lag yüzüne patladım ha sıralamaya oynamasam da ilk 2 bölüm den faydalanmak hızı bitirme amacım da elit lazım da şöyle güçlü Npc hasarı düz Hasar Çıkar mı Hız çıktı 650 Kalp de de etkinlikden güzel modül gelmedi .
   

Sayfayı Paylaş