Geri bildirim Orcus Tasarımı Etkinliği

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ProjectTR tarafından 27 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ProjectTR

ProjectTR User

Aşağıdaki gemi tasarımlarının çok yakında oyuna gelecek bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 23 Mart Çarşamba saat 10.00'dan 28 Mart Pazartesi 23.59’ye kadar oyunda (tüm sunucularda) olacak satış paketleri aşağıdadır:

• Epion Orcus Tasarım Paketi
    • Osiris Orcus Tasarım Paketi
    • Smite Orcus Tasarım Paketi
    • Ultimate Orcus Tasarım Paketi
    Bu tasarımları elde etmenin farklı yolları vardır:
    Küçük bir şansla Delta Kapısı, Epsilon Kapısı, Zeta Kapısı ve Kappa Kapısı'ndan sınırlı bir süre içinde elde edebilirsiniz. (aşağıya bakınız).

ÖNEMLİ: Gemi tasarımları için, tasarımları Galaxy Gates'ten alma şansı, oyuncunun sevkiyat yoluyla değil, yalnızca manuel olarak tamamlaması durumunda geçerli olacaktır.

Aşağıdaki paketlerle ödeme bölümünde özel bir satış sırasında satışa sunulacaklar:

• 1 Epion Orcus, 1 Black Light Şifre Çözücü, 50 Kararsız Parça ve 500 Ebedi Parça içeren Epion Orcus Tasarım Paketi.
    • 1 Osiris Orcus, 1 Black Light Şifre Çözücü, 50 Kararsız Parça ve 500 Ebedi Parça içeren Osiris Orcus Tasarım Paketi.
    • 1 Black Light Kod Çözücü, 50 Kararsız Parça ve 500 Ebedi Parça içeren Smite Orcus Tasarım Paketi.
    • 1 Epion Orcus, 1 Osiris Orcus, 1 Smite Orcus, 3 Black Light Şifre Çözücü, 200 Kararsız Parça ve 1.500 Ebedi Parça içeren Ultimate Orcus Tasarım Paketi
    Önemli: Tüm paketler yalnızca bir kez satın alınabilir! Biri tek tasarım paketini ve ayrıca 3 tasarım paketini satın alırsa, iki kez satın alınan tasarım, tasarımın Uridium değerine dönüştürülecektir!

Satış süresi boyunca Delta Kapısı, Epsilon Kapısı, Zeta Kapısı ve Kappa Kapısı'ndan Orcus tasarımlarını ödül olarak alma şansı olacak.

Yukarıda belirtilen paketlerin özel satışı da 23 Mart Çarşamba saat 10:00’dan 28 Mart Pazartesi 23:59’ye kadar geçerli olacaktır.

Orcus tasarımı kapıdan alabildiğimiz yazıyor. Yaklaşık 25 kadar zeta kapısı tamamladım ama tasarım alamadım. Hiç tasarım çıkartan kimse varmı? Yoksa oyunda bir hata olduğuna %100 eminim.

2. Winston48

Winston48 User

bir okadar bende yaptım yok çıkmadı

3. Aknilox

Aknilox User

Zeta Kapısı tamamlandı. UCB-100 türü lazer cephanesinden 25.000 adet aldın. 100 günlük dosyası aldın. 50 yeşil ganimet anahtarı aldın. 3 Eksen Işın Regülatörü aldın. 10 Bölünme Kristali aldın. 1 Osiris Orcus aldın. 12.000.000 Tecrübe Puanı kazandın. Sana 432.000 Şeref Puanı eklendi. 35.000 Uridium kazandın.

2 gündür kapı dönüyorum bunu çıkardım

4. hata falan yok şansa bağlı çıkıyor bizden birisi 37 kapı yaptı hiç çıkmadı eskiden diametrion gibi çok nadir atıyor kapılardan

Son düzenlenen: 27 Mart 2022
  5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hata bulunmamaktadır. Tasarım kazanım şansı diametrion hammaddesinden daha az bir şekilde sunulmaktadır. :D

İyi Forumlar Dilerim.

6. oyuncunun zamanını alan bilgisayar başına hapseden oyun..

ŞahFD bunu beğendi.
  7. Valla bende pazar günü spartanları tamamlamak için kappa girdim 7 kez yaptım ve 2 tane orcus tasarımı aldım birisi epion diğeride smite orcustu. Tamamen şans işi...

8. Mineral

Mineral User

Kapıları sıralı ve elitle yapmanızı öneririm bol bolda kamikaze kullanınız.

Sayfayı Paylaş