Orcus Tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 27 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeni 3 adet orcus tasarımlarını oyunda ki ekran görüntüsünü atabilecek var mı?

Epion Orcus Tasarım
    Osiris Orcus Tasarım
    Smite Orcus Tasarım

Merak ettim güzel duruyor mu ilerde hız modülü çıkarsa (ümidim kesilmek üzere) bu gemiyi kullanabilirim.

Tasarımlar kısmında gördüm fakat oyun da görünüşünü merak ediyorum.

2.kapılardan çıkartanlar kaç kapıda çıkardı onu da yazarlarsa bilgi açısından sevinirim ;)

2. EMRAL1903

EMRAL1903 User

5 ZETA 8 DELTA yaptım hala çıkmadı :(

3. tahir_47

tahir_47 User

beynim burnumdan akana kadar zeta döndüm yaklaşık 30 zeta olmustur yanında 6-7 epsilon yaptım 2 tasarım aldım sadece. istediğim sarı kırmızı çıkmadı bir türlü. görüntü olarak sade hali daha hoş duruyor

ayrıca önceden de bu etkinlik gelmişti onda da 30 delta 5 zeta 5 epsilon 4 kappa yapmıştım sonuç hüsrandı

4. O zaman parayla almak mantıklı.

Gözümü korkuttunuz :D

Zahmet olmazsa yeni tasarımların ekran görüntüsünü paylaşabilir misin 2d yada 3d farketmez.

5. tahir_47

tahir_47 User

mesajı geç gördüm eve dönünde paylaşım yaparım müsait bi zamanda ama şunu söyliyim berbatlar :) sarı kırmızı olan güzel görünüyo diğer oyuncularda (bende o yok). diğer 2 tasarım zaten orjinalden farksız gibi görünüyo

polatalemdar311 bunu beğendi.
  6. Eyw saolsın :)

Konu kilitlenebilir.

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.