Orcus Ülke Tasarımları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ĸДЯдИŁłKŁдЯ_ŁoЯĐЦ tarafından 8 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Ülke tasarımları gelmeli mi?

1. Evet

80,6%
  2. Hayır

19,4%
  1. herkes asırı ve dengesiz güclü olduğu için orcus oynuyor bende bu gemiyi eskiden goliath da olduğu gibi ülke tasarımları olsa en azından tasarım olarak biraz farklılık olur en azından tipini az bişey beğenebiliriz diye düşündüm. orcusorbit bile olsa farklılık olur :)

^KATİL^^MELEK^67^ bunu beğendi.
  2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

3. oben

oben User

bu olursa payment olacağı kesin hiç gerek yok zaten bir zaman sonra başka bir gemi öne çıkaracaklar onu kullancak herkes ona 49.99 verceğine kızılaya bağışlarım daha iyi.

4. Tpehlevan

Tpehlevan User

Bende Orcus gemisine Tyrannos tasarım gelmesinden yanayim payment olarak satılması tarafındayım herhangi bir etkinlikte verilmesinden yana değilim sayın modlarim konu açmak istemedim siz raporlarınızda belirtirseniz sevinirim

..blade..53 ve S4YKLO bunu beğendi.
  5. bu konu kesinlikle dünya kupası etkinliklerinde gerçekleşmeli +1
    aynı zamanda sadece orkusa değil tüm gemilere gelmeli

6. @.Sancak. yeteri kadar olumlu oy aldığını düşünüyorum.

7. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konununuz güncel olduğu sürece biz raporlarımıza ekliyoruz zaten. Fakat gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ne yazık ki bizim elimizde olan bir şey değil.

İyi Forumlar.

8. konum gercekleşmiş bir da oynun adı ORCUSORBİT olurasa cok daha iyi olacak

^KATİL^^MELEK^67^ bunu beğendi.
  9. kralsın arge takımının lideri ol :D

10. bigpoint para basr ve oyun kapanmaz

olumlu oy veriyorum :)

Sayfayı Paylaş