Geri bildirim Orcus

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MiaChaoss tarafından 13 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MiaChaoss

MiaChaoss User

Oyuna 1.5 yıl ara verdim geçen ay oyuna döndüğümde modüllerin artık tüm gemilere çıktığını öğrendim çok sevindim lakin gerek etkinliklerde gerek birleştirden aldığımız modüllerde genellikle orcus çıkıyor ve orcus modülleri ikiye katlıyor ve gene şunu farkettim ki orcus'a çıkan modüller çok iyi oluyor tamam bunlar çok iyi şeyler ama.. neyse gelelim konunun açılım sebeplerine modlardan ve darkorbit tr adminlerinden bu iki şeyi raporlamalarını ricaa ediyorum.

1-) Orcus kaçıranlar için etkinlik yada payment olarak tekrar getirilmesi.
    2-) Etkinlikten çıkan XT10 modüllerinden ve birleştirden aldığımız modüllerden sadece Orcus odaklı olmaması ve diğer gemilerede adil bir şekilde olması.

Ben ara verdiğimden dolayı kaçırdığım için Orcus gemisi yok ama gerek etkinlikte modül çıkarmak istediğimde yada o kadar Eternal Blacklight yaptığımda modül için hep orcus çıkıyor ya orcus getirilmeli yada diğer gemilere adil olmalı modül çıkarmak.

Raporlayan moderatör ve DO adminlerine şimdiden çok teşekkür ederim.

İyi forumlar İyi oyunlar dilerim...

Son düzenlenen: 13 Nisan 2021
    ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Oyun için fikirlerinizi Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne, bölüm kurallarına uygun olacak bir şekilde açacağınız takdirde seve seve raporlarıma ekleyeceğim.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.