ORCUS

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ComeOutAndPlay tarafından 1 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar. Geçenki bir konumda da bahsettiğim üzere oyuna bir süre ara verdikten sonra geri döndüm. Hesabımda orcus için güzel modüller var fakat orcus gemisine sahip değilim.

Eğer orcusa sahip olursam oyunumun gidişatını gerçekten değiştireceğini düşünüyorum.
    Orcus ne sıklıkla payment a ya da etkinliklere geliyor ? Sizce yakın zamanda gelir mi ? Forumda dolaşan bilgilere göre bir sonraki etkinliğin anahtar takasında gözükmüyor malesef.

Bu arada bazı modüllerim :
    Sarı %13 kalkan delme %4 şeref
    Sarı %10 şeref %10 kalkan delme
    Mavi %11 kalkan %6 şeref
    Yeşil %2 kalkan %17dp
    Kırmızı %3 şeref %15 lazer hasarı

2. Merhaba,

Genellikle etkinliklere payment olarak geliyor ama hangi etkinlikle beraber gelir ne şekilde gelir bilemiyorum. İlerleyen etkinliklerin duyurularını takip ettiğiniz sürece bunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir sıklık belirtmek yanlış olur diye düşünüyorum çünkü etkinliklerin planlanması, düzenlenmesi ve son dakika değişiklik yapılması hakkı Big Point tarafından saklı tutulmuştur. Yani son dakika değişiklik, getirmeme durumu olabilir.

İyi Forumlar.

3. asabi35

asabi35 User

şuan oyunda ki en önemli şey hız hız modulleri yok ama kapı da çok rahat 35 şeref geliyor extradan 10 delme 15 hasarı da çarpanla 17 delme flaan olur 15 hasarında 26 falan olur güzel kapı dönebilirsin ama haritada savaş da hızsız olmaz