Orcusa Darbe Puanı Modülü Çıkaramıyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve !!!..SON-NEFES..!!! tarafından 18 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. son 9 10 etkınlıkte orcusa darbe puanı modulu dusmedı bu sansmı diyonuz bir dengesizlik var burda ama ilgilenmiyor ya arkadas phonıxe cıkma nedır scrıpt calısması lazım acilen dengesızlık var en azından hic modul olmayan orcusa cıkma sansı %100 olmalı zaten herekste orcusun darbesı var cogunlıkla garıbanların yüzü gülmüyor havocta zeta nasılsa ılk yapana verıyor havoc kesın buda orcusa darbe puan modulu olmayanalra düşsün artık cidden sıkıcı oldu

@ hayali genc bir baksan diyorum inanın madur durumdayız sansla alakası bile yok bunun

2. geçen etkinlikten 2 modül aldım ikisinde de orcusa %13 verdi bence sende şans yok

3. D4Y1*

D4Y1* User

devam eden etkinlikte %27 + dp %-1 roket isabeti çıktı orcusa şans bence ilk alan son alan yok yani

4. bana da hız modülü çıkmıyor hiç !

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Diğer oyuncularımızın burada verdiği örnekler ve genel izlenimlerimiz neticesinde modül dengelemede herhangi bir sorun tespit edilememiştir.

Arkadaşlarımızın da dediği gibi büyük ihtimal sizde şans yok. Örneğin bana da hız düşmüyor kaç defadır stabilize etmeme rağmen.. :)

İyi Forumlar.

6. Bana da hız çıkmıyor oyun bana hız vermemek için yemin etmiş :D

SPC-X1 den +4 hız çıktı o da yetmiyor 588 hız oluyor güvede :(

7. Bana da hasar ve delme çıkımıyor oyun yemin etmiş, mart ayının etkıinliğindne beri bir tane bile hasar ve delme düşmedi, her etkıinlikte tüm 2, 2 hasar ve sari tx10' lari aldığım halde şaka gibi..

8. İlk başta oyun yanlışlıkla bunu verdi sanırım ;) +12 kalkan delme +2 npc hasarı +3 şeref

3 ay öncede stabiliziden iyi npc modülü çıkardım +17 npc +1dp -1 hız

2 ay önce yanlış hatırlamıyorsam stabiliziden +14 lazer hasarı -1 lazerlerde isabet oranı

Yine orcusa etkinlikte +20 dp +1 hız çıktı.

Hız olmadığı için pek kullanmıyorum.

Senin hiç şansın yokmuş camiye git şansızlığını kırmak için :D :D :D

9. Valla çıkmıyor kardeş üstümde bir uğursuzluk var şaka gibi,

Sana şunu sorayım kıardeşim cevaplarsan sevinirim sen bilirsin, diyelim bende bir modül var

Bu modülün özelliği şu %15 npc hasari %9 şeref (orcus)

Stabilize ettiğim zaman sadece hasar kısmımı değişiyor? Mesela ikincil özellik olan %9 şeref kisminin değişip hız gelme şansı varmı yada başkıa birşey?

Yada özetle stabilize sisteminde sadece değerler mi değişiyor mesela hasar ve şerefli bir modülü stabilize ettiğin zaman sadece sayisal değişimler mi oluyor yoksa şerefi hız, kıalkıan delme, kalkan gibi şeyler de verme şansı varmı?

Umarım anlatabilmişimdir demekı istediğimi :)

10. Stabilizide değişmeyen tek şey gemidir.

Mesela 15 npc 9 şeref var hem orcus hemde phoenix diyelim gemiler stabil kalıyor.

Anladığım kadarıyla senin ki kırmızı modül hasarla ilgili modülün çıkma ihtimali çok yüksek diğerleri şansa bağlı :D

Diğerlerinden kastım +20 hasar çıktı yanına hız kalkan delme dp çıkma ihtimali var ;)

11. Haaa anladım stabilizede değişmeyen şey gemi

Ama diğer özellikler değişiyor kkırmızı modül hasar odaklı olduğu için baştaki hasarı tekrardan hasar verme olasılığı yükısek ama diğer ek özellik olan %9 şerefi %5 hız da yapabilir %4 kıalkanda yada kalkan delme de yapabilir doğru anladım değil mi?

Eğer öyleyse şansımı deneyeceğim de :)

12. Evet doğru ek olarak sadece +5 roket hasarı verip başka hiç bir şey vermeyebilir de bilgin olsun ;)

Bence 15 npc modülü iyi onu değiştirme derim.

Stabilize ettiğinde sadece %5 roket hasarı da verebilir :)

13. Viraaa

Viraaa User

90 tane xt10 stabilize etmistim guncelleme gelince.hep daha kötüleri cikmisti.

14. Forumda şanssız insanların yeri diye konu mu açsak :D :D :D

15. Aliens

Aliens User

Bana da Hız çıkmıyordu. Ama bugün oyun bir sürpriz yaptı ve 20 Hedef Tamamla kısmından verdiği SPC modülü bir sürpriz yaşattı. Yani pes etmemek burada önemli olan. Çıktı mı saçma bir yerden olsa dahi çıkıyor.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  16. Önemli olan kaç çıktığı ;)

17. Bana geçen hammerclawn'a %11 hız modülü çıkıtı daha iyisi yokı sanırım hammer 626 hıza ulaşıyor :D

polatalemdar311 bunu beğendi.
  18. Aliens

Aliens User

%10 üzeri Orcus için desem?

19. Allah bize de nasip etsin %5' e %2 ye bile raziyim orcus için

20. Ekmek üzerine kaymak üstü bal olmuş :D :D :D

Peki güve de ve çark hız kaç oluyor?