Orcusa nerf mi geldi?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 24 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar günaydın herkese benim modüllerle toplam hızım orcusla(çark ile) 681 oluyor fakat bu gün oyuna girdiğim de hizimin 681 den 603'e düştüğünü gördüm acaba yanlış konfidemiyim yoksa yanlış modüllermi falan var diye kontrol ettim yok modüller de sıkıntı yok oyun içinde konfi değiştirip tekrar 681'li olan hız konfisine geçince yukarıda 681 gözüküyor sonra hemen 603'e düşüyor?

Sorun sadece bende mi yoksa genel mi isteyene video da atarım nasıl bir hesap var ya havai fişeklere tıklayınca hesap buga giriyor hiçbir tuş çalışmıyor falan filan hep bana mı özel bu buglar :)

2. Aliens

Aliens User

Havai fişekler kısmı doğru, tamamen kilitleniyor. Sadece ''C'' işlevi çalışıyor. Ama diğer BUG size özel gibi görünüyor, çünkü benim hızım halen daha aynı modüller ile.

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. smoonrise

smoonrise User

Bir ihtimal belki hızdaki sarı taş bitmiş olabilir mi ? seçenekleri azaltmak adına yazıyorum , konfigrasyonu silip sıfırdan manuel yüklemeyi deneyebilir belki orada bir sorun olabilir bunlar dışında sorun düzelmez ise sanırım support yazmak en doğru seçenek .

4. modülleri çıkar tak düzelir bir ara bende de olduydu.

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Henüz bir denge gelmedi. Arkadaşlarımızın da söylediği gibi besleme bitmiş olabilir veya konfigürasyonu sıfırlayarak tekrar dizebilirsiniz.

Kontrollerden sonra sonuç değerlendirmesi için dönüşünüzü beklemekteyiz.

İyi Forumlar.

6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Orcus dengelemesi bu güncelleme ile olmayacak. İlerleyen güncellemelerde farklı içerikler ile birlikte dengeyi sağlayacaklar. Sizin durumunuz BUG. :D

7. bu gibi olay bende de oldu
    dün haritadayken max kalkanım 480.000 gözüktü. hasar alıp kalkan doldurdum değişmedi konfi değiştirdim değişmedi, destek vs de yok normalde 540 küsür olması lazım. 10 dk sonra kalkan 525k ya çıktı ama yine sorunlu en son kendiliğinden 540 a çıktı. ne destek aldım ne ayar değiştirdim tamamen oyun hatası.

8. Oyunda yanlışlıkla havai fişeğe dokundumda oyun tuşları çalışmıyor demek ki sadece bende olmuyormuyormuş hele birde savaşta basınca gel gör oyunun halini..Peki bu sorun neden var genel bir 'BUG' mu yoksa oyun böylemi yapmış anlamıyorum

Konfigurasyonu sifirlayip tekrar dizince sorun düzeldi teşekkür ederim, birde şu yukarıda ki havai fişek olayına el atsanız süper olur sorun bir tek bende değilmiş? :)

Ozaman anladığım kadarıyla orcasa nerf gelmeyecek diğer gemilere buff gelicek doğrumudur :)?

9. Aliens

Aliens User

Eh, Havai Fişek atmadığına göre bu bariz bir hata yani. :)

10. Patlattığım oyuncuların üzerine 100'er 200'er şer adet havai fişek patlatıp bırakıyordum çıldırtmak nispet yapmak ve sevincimi belli etmek için bence bu bug benim yüzümden oluştu :D

11. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

12. coronatr10

coronatr10 User

Hydra ile beraber orcusta 1.2 m darbe puanım vardı güncellemeyle beraber geri 1 m a düşmüş o kadar emek verdiğim hydra bi işe yaramamıs oldu orcus nerf yemiş

org2BordoGüç bunu beğendi.
  13. wiladew

wiladew User

evet bende fark ettim 635 dp 500 bine düşmüş
    hız 280 gözüküyor eskiden 290dı

boşuna orcu aldık ya
    hem hız düştü hem de sanırım 2 ye katlanan pasif yetenek yarıya indi

yetkililerden cevap bekliyoruz :D :D

bi de şu centurionu satışa sunsanız çok sevap kazanacaksınız

Son düzenlenen: 25 Ağustos 2021
  14. valla süper olmus ama eğer cent da dengeleme gelmediyse bu resmen aptallık ::D

15. TanrıEru

TanrıEru User

16. @kaptan34 güncel bilgileri ispanya forumundan öğreniyoruz :(

Son düzenlenen: 25 Ağustos 2021
  17. Sonunda şu çirkin gıcık gemiye bir yenilik geldi,uzun zamandır soğuk olduğum oyuna ilk defa ısındım umarım daha yeni yenilikler gelirde bu gemi ve avcı oyuncular tarihe karışır.

18. bendede aynı orcusa nerf gelmiş

yeteneği duruyo hızını + 10 düşürdüler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ağustos 2021
  19. Vay be harbiden gelmiş :D İyi olmuş sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D dün konuyu açarken konfiyi silip tekrar sildikten sonra sorun düzelmişti bu gün ise gerçekten nerf yedi gemi hahahaha olaya bak :D

20. wiladew

wiladew User

yetenek de mi düştü yoksa dpmi düştü bilemiyorum
    dün 635k olan dp bugun 500k olmuş bende

yetkililer açıklama yaparsa iyi olur yoksa 10 hız düşmesi bişey sayılmaz