Destek Orta seviyeyim ne yapayım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sArkoZy_TR tarafından 30 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sArkoZy_TR

sArkoZy_TR User

Selamlar,TR4 sunucusunda EIC im.goli vega var
    20 lf3 2 lf4 7 iris 10 elit kalkan 10 elit hiz var
    pet 7 seviye kami2 toplayici2 var
    vip yok 5 arge var lazerde 100k atislik seprom var skylab full 20svy
    az once x4 kampanyasindan uri cektim 112k urim oldu bununla ne almami tavsiye edersiniz?ben uçuş duzeni dusunuyorum kalan elitlerimi gemileri ihaleden almayi dusunuyorum fikirleriniz neler simdi ne yapmaliyim?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kalkan ve hız jeneratörlerini açık arttırmadan tamamlayınız. Kutu veya Palladium toplayarak ekstra enerji ve uridium ile Zeta kapısı yapın. Hafta sonu %15 galaksi kapısı indirmi mevcut, bu zaman uridium ile kapı açmanız sizin yararınıza olacaktır. Size tavsiyem Nano gövde miktarı düşük olan (orneğin: Phoenix, Liberator vb) gemiler aktifken galaksi kapısı açmaya çalışmanız yönünde olacaktır. Bu sayede geminin nano gövdesi dolduğunda nano gövde çıkma oranı galaksi kapısı çıkma oranına eklenir. Bunun dışında son 2, 3, 4, 5, 6 parçada ( genel olarak tüm kapıda) çarpan tuturmak çok işe yaramaktadır. Şahsen kapı açarken çarpan çıktığında anında kullanıyorum, her 5-6 kereden bir çarpandan sonra parça çıkabiliyor. Ama yinede bu durumun şans işi olduğunu unutmamak gerekir:)
    Bunun dışında açtığınız kapının son aşamasını Pazar günü galaksi kapıları çift ödül gününde bitirin. Bu sayede belirli ödülleri 2 katı alabilirsiniz. Devamında kazanacağınız ganimet anahtarlarını Zeus gününde açın, bu sayede hem Apis, hem de Zeus droidi için parçaları veya çok şanslı iseniz tam droidi kazanabilirsiniz :). Takvimden Zeus gününü takip edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. uzayl80

uzayl80 User

1)lf3 leri 30 -35 yapcan bol bol uri kasıp zeta kapısı yapcan 20-25 tane yapsan yeterli işi bitince kappaya girer lf4 ve herkül şansı var bol bol yeni haritalarda uri kas derim argeyi zetayla haledersin zeusu apişi zetayla halerdisn çifte gününüde pala işine girme toplatmazlar sana tavsiyem uriyle yap kapı işini

4. sArkoZy_TR

sArkoZy_TR User

elimdeki 112bin uriyi suanda neye harcamam mantıklı sizce?

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İndirim ile birlikte Zeta kapısı en mantıklı olan seçim. 50 ganimet anahtarı tek başına 75 k uridium demek :)

Iyi forumlar.

6. sArkoZy_TR

sArkoZy_TR User

kusura bakmayın tekrar rahatsiz ediyorum, sepromluyken ağır konfide x1 6-7k vuruyorum 150k kusur kalkanim oluyor zeta yapabilecegime emin degilim ganimetleri cok güzel ama ben bunlari nasil yapacagimi dusunemiyorum bile

7. zetayı rahat yaparsın o vuruş düzeyi ile. Aegis alabilirsen seriden darbe puanı ve kalkan basarak beklemeden bitirirsin

8. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Belirttiğiniz vuruşlarla çok kolay zeta yapabilirsiniz. :) Sanıldığı kadar zor kapı gelmez sizin geminize.
    Çok zorlanırsanız. Ağır konfigasyon ile yaratıkları kesip canınız azaldığında hız konfigasyonu ile kaçarak canınızı doldurup kapıyı bitirebilirsiniz.

İyi forumlar

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Veya Aegis ile kapıya girebilirsiniz :D.