Duyuru Ortak hesap kullanımı, ticareti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Arsemia tarafından 6 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bazı oyuncular sport tarafından destekleniyor taraf tutuluyor ?

1. Evet taraf tutulup bazı oyunculara yaptırım uygulanmıyor

oy sayısı 60
    98,4%
  2. Hayır herkese eşit davranılıyor

oy sayısı 1
    1,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Gerçekten bunu daha iyi anlatamazdınız teşekkür ederim. :)

Öyleki bazı oyuncuların hayatı oyundan ibaret olacak ki yeme, içme, tuvalete gitmenin dışında başka bir işle meşgul olduklarını sanmıyorum. Bir gemi nasıl hergün 100 milyonlarca tecrübe kasabilir. Pazar günleri sıralama kasarsın anlarımda hergün hiç boşlamadan bu kadar sıralama kasıyorsa mutlaka birden fazla kişi tarafından kullanılıyordu. Bakınca anlaşılmıyormu anlamıyorum ki. Turnuva yapmışlardı mesela orda biri farklı ip den girdi diye diskalifiye olmuşlardı. Demekki baktıklarında görebiliyorlar ama nedense sıralamadaki oyuncuları görmezden geliyorlar

Albaylık 20-25 milyon rütbe isterken bi gemi nasıl olurda 150 günde albaylık alıyor aklım almıyor.

Son düzenlenen: 7 Haziran 2018
  2. derhal gerekenin yapılması lazım bir kayırmanın oldugu açıkça ortada

3. SogukAtes

SogukAtes User

Bu klana mensup bir çok kişi ortak hesap kasmakla birlikte kullanmadıkları pro ve hile kalmadı. Klan başkanları chatten aleni olarak kullandığı programları itiraf etmiştir. Bu ss ler alınıp supporta iletildi. Fakat bu deliller support tarafından bilindik maillerle görmemezlikten gelindi. Şu mübarek ramazan ayında bu kadar insanın ahını alıyorsunuz.. Yazıklar olsun...

4. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Kıssadan Hisse;
    1 yıl geçmiş üzerinden hala okumayanlar var : https://goo.gl/W7MDw4
    ve yine hep söylediğim ama nedense işinize gelmediği için anlamadığınızı düşündüğüm bir diğer cevabımı da iletiyorum: %100 emin olmadığımız sürece hesap kapatma işlemi yapmıyoruz!

Bu arada bir arkadaşımız raporlanmamış diye bir yorum da nbulunmuş, ona ithafen; Chatteki rapor kısmında sorunlar yaşıyoruz, bunları forum ekibimiz bilemiyor maalesef, dolayısı ile sizlerin de bilemiyor olması normal, Size raporlanmamış demeleri bu nedenledir. Bir imajı rapor kısmından kontrol edemediğimiz vakit o imajın guvenirliği ne derece olur sorarım size? Bu nedenle bizim ekranlarımızda %100 kanıtı görmediğimiz sürece işlem yapmamayı tercih ediyoruz BP DO ekibi olarak.

5. Arsemia

Arsemia User

Siz ona gücümüzün yettiği kadar bazı oyuncuları korumaya çalışıyoruz desenize.Oyuncu bizzat şikayet edilen hesaptan geminin sahibinin başkası olduğu hesabı satın alacağını söylüyor daha ne kanıtından bahsediyorsunuz ?

6. ARTEMİS ADMİNİN DİKKATİNE !!!
    Sayın adminim bu açılan konu geçen hafta yaşanan olay üzerine açıldı ve aynısını bu sabah bende yaşadım aynı kişi tekrar çift kullanıcı ve hepsap alışverişinden bahsetiş fotoğrafları sportta gönderdim burayada paylaşıyım ve bu konuşmaları bu sabah yani 07.06.2018 tarihinde sabah saat 05:00 ila 05:30 saatleri arasında konuşulanları reportladım.Olay açık ve net olarak ban sebebidir sizede kalan sadece banlatmak ve bunu yapamıyorsunuz sebebi nedir bilmem ama gerçekten hak yiyorsunuz. [​IMG] [​IMG] [​IMG]

7. sindbadmoscow.

Az once dedim daha az once!
    okuyup anlamamayı tercih ettiğinizi dusunuyorum diye. Tesekkur ederim beni dogruladığınız için.

8. videoya çekseydiniz dikkate alırlardı belki resim olunca photoshop olarak algılıyor admin herhalde

9. Arsemia

Arsemia User

Yani anlamıyorum sen kendini ne zannediyorsun her mesajta oyunculara anlamıyorsunuz deyip oyuncuları aptal yerine koyuyorsun siz hiç bizi anlamayı denediniz mi ?
    Bir oyuncu olarak size gönderilebilecek bütün kanıtlar gönderildi daha sonrası sizin sorununuz 6 ay önce report sistemi yoktu ama şikayetler alınıp işlem yapılabiliyordu şuan report sisteminin çalışmaması tamemen uydurmuş olduğunuz bahane dediğim gibi bir kuralı bir oyuncuya uyguluyorsanız diğerini de uygulamak zorundasınız.

Son düzenlenen: 7 Haziran 2018
  10. sindbadmoscow.

panel bozuldugu zaman raporlama kısmı calismiyor. Bizler yani destekte bunu kontrol edecek kişiler de dolayısı ile goremiyoruz. Ve imaj editlenip başkalarını banlatmaya calisanları cok gorduk. Bu nedenle sadece imaj uzerinden herhangi bir banlama yapılmasını uygun gormuyoruz.
    Bu konuda BP DO ekibi olarak destek birimi elemanlarına da bilgi verildi. Yani şimdi söyle düşünmek gerekiyor, orada ismi yazan kişi siz olsanız ve bu potoshop ile hazırlanmış bir imaj olsa ve biz sizi banlasak ne akdar dogru olurdu?

11. sindbadmoscow.

Anlamıyorsunuz demiyorum lütfen iyi okuyun. anlamamayı tercih ediyorsunuz diyorum. Yani açılımı şu oluyor; demek sitediğimin farkındasınız fakat sırf eleştirmek ya da şikayet etmek adına bunu sanki görmemiş, anlamamış gibi yapıyorsunuz.

anlamıyorsunuz demek ile anlamamayı tercih ediyorsunuz demek arasında çok fark var

12. Arsemia

Arsemia User

Bence siz bizi anlamayı tercih etmiyorsunuz hep adeletten bahsediyorsunuz 7-8 ay önce benim hesapımda bu şekilde 1 hafta banlandı ve report sistemi yoktu benim hesapım banladıktan sonra şuan bu oyuncun aynı sepepten banlanmaması ne kadar adil ?

ĒĞĪ̇ŦĪ̇M_ŞĀRŦ bunu beğendi.
  13. Bak sizde bizi anlamamaktan yanasınız gibi bi hava var.Bu arkadaş geçen hafta bu bildiriyi size iletti hadi geçen hafta reportta sıkıntı vardı bakamadınız bu sabah aynı olayı tekrar yaşadım ve yine konuşulanları reportladım ve bunu sportta bildirdim ama ne yazık ki bir haftadır beklediğimiz gibi hala beklemeye devam ediyorsunuz yapmayın hak yiyorsunuz...

14. sindbadmoscow.

Bakın diyorum ki sadece imaj ile banlama yapmıyorum. diyorum ki %100 emin olmadan hesap kapatmıyorum.
    Ben sizleri anlıyorum ancak bir kaç gun onceki DC konusşmasında ve oncesinde her platformda da söylediğim gibi ki DC de siz de vardınız, bazı konular benim yetkimi aşmakta. Ben ne kadar rapor edersem edeyim söylersem söyleyim aksiyon alacak kişi Hamburg ekibidir. Ve onların takvimlerini neye göre ayarladıklarını bilmiyorum.
    Daha once de soyledigim gibi su anda ilk öncelikleri Sunucu birleşimi, bu nedenle bazı konuları 2. plana atıyorlar.
    Bana deseler ki bazı konularda sistematik değil artık manuel işlem yapılabilir, işte o zaman şikayetçi olduğunu şeyleri tek tek inceler gerekeni yaparım.
    Ancak şu anda benim öyle bir yetkim de yok iznim de yok. Bunu sadece size değil bütün oyuncu arkadaşlarımıza defalarca söyledim. Ben bu firmaya 2015 yılında girdim. Ben girdiğimde de BOT banlamaları hamburg ekibi tarafından yapılıyordu 3 yılımı bitirdim hala o ekip tarafından yapılıyor. Bunu ben değiştiremem maalesef.
    Ama siz bana hala benim hesabımı bu sekilde banladınız diye devam edecekseniz ilk cumlelerimi tekrar gozden gecirmenizi rica edeceğim.

15. Arsemia

Arsemia User

Yazacaksınız yetkililere o zaman bize yardımcı olmanız sizin göreviniz kim bakıyorsan artık diyeceksiniz ben bu oyuncuyu 7 ay önce sadece chat ekran görüntüsüyle 1 hafta banladım o zamanlar report sistemi yoktu şimdi aynı sepepten başka bir oyuncuyu banlamam gerekiyor report sistemi bozukluğundan göremiyorum ama oyunda eşitliği sağlamam için bunu yapmam lazım diye olmadı bizzat biz görüşürüz o yetkililerle yine olmadı bu oyunu bırakır gideriz ama önce sizin elinizden geleni yapmanız lazım.

ĒĞĪ̇ŦĪ̇M_ŞĀRŦ bunu beğendi.
  16. sindbadmoscow.

Bakın diyorum ki sadece imaj ile banlama yapmıyorum. diyorum ki %100 emin olmadan hesap kapatmıyorum.
    Ama siz bana hala benim hesabımı bu sekilde banladınız diye devam edecekseniz ilk cumlelerimi tekrar gozden gecirmenizi rica edeceğim.

17. Arsemia

Arsemia User

Arkadaşım benim hesabı neden SADECE EKRAN GÖRÜNTÜSÜYLE banladınızda şimdi ekran görüntüsüyle banlamıyorsunuz o zaman %100 emindiniz de şimdi niye değilsiniz aynı ekran görüntüleri aynı şikayet ?
    Beni sadece imajla banlayın başkasına sadece bu olmaz deyin yok öyle bir dünya.

18. Ferat47

Ferat47 User

@thyhon admin forumda çözülmüyor hiç bir konu ama supporttada çözülmüyo peki bu olaylar nasıl çözülücek bize bir açıklama yaparsanız bizde öğreniriz o şekilde yaparız bizim bildiğimiz şekilde hiçbir şekilde konu çözülmüyor bizim hesaplarımız çatır çutur banlanıyor ama farklı gemiler hiç bir türlü banlanmıyor daha ne kadar kanıt olucak bu insanların banlanması için

19. Ferat47

Ferat47 User

oyun logları tutulmuyor mu buyrun bakın loglara gerçekler meydana çıkıcaktır teşekkürler

20. sindbadmoscow.

Oyun loglarımız tutuluyor ancak sebebini bizim de anlayamadığımız bir nedenle bazı gunlerde maalesef sıkıntı yaşandı. Bu nedenle o gunlere ait herhangi bir logu eger panelimizden goremiyorsak sadece imaj uzerinden işlem yapmıyoruz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.