Osmium Skylab'ta Üretilsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 8 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

85,2%
  2. Hayır

14,8%
  1. Elde etmemiz sadece chromin ve demaner ile kısıtlı kalmasın. Ne kadar üretilecek nasıl üretilecek buna merkez ekip karar versin.

2. Fikrinizi beğendim oyun olumlu.

3. Olsun kardeşim.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. İlgili önerinizi İndex'e ekledim :) . Konunuz gerekli desteği aldığı sürece raporlarıma ekleyeceğiz :)

İyi forumlar.

5. emperyan

emperyan User

Zaten chromin e o kadar şey yüklenmiş ki neredeyse gününü bekliyoruz zaten depolanan bir şey değil bide bekliyoruz. Bazı çok öenmli malzemeler chromin ile yapılıyor buda can sıkıyor,bunların içine osmium da eklenince iyice muhtaç kalıyoruz. Bir yandan osmium olayına katılıyorum bir yandan madem chromin çok değerli ona göre bir kaç malzemede ekleyin kıymeti biraz daha olsun ...

necross ve goliat0 bunu beğendi.
  6. merhaba arkadaslar guzel onerı ama oncelıkle su bugla herseyını fullıyenlerden korumakta gereklı mıllet gelışmış fullenmıs bız osmınyum elde edelım dıye perısan oluyoruz. chromin ı bıle bulamazken ıyı oyunlar

7. lllecelll

lllecelll User

bencede olmalı çünkü bu şekilde hep güçlü olanlar faydalanıyor.

8. keskinniyo

keskinniyo User

Çok az üretilmesi şartıyla olumlu. Oyunculara, yarın birgün lazım olur şimdilik dursun dedirtmeli bence.

Sayfayı Paylaş