Otamatik vites

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve |KoPuK.028| tarafından 17 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Otomatikler hakkında bir çok şey belirttiniz farkındayız pek konuşmak dahi istemiyorsunuz bununda farkındayız, peki sözlermisiniz artemis bey/hnm hızla düşen oyuncu sayısı ve beraberinde artan bot kullanımı oyun yönetimini endişelendirmiyor mu ?, esas merak ettiğim gelirleri düşmedi?, 1 yıldır do den mail geliyor neden oyunu bıraktınız diye, benim gibi bir çok kişiye gidiyordur ve eminim ki bütün oyuncular otomatikler hakkında baya giydirme yapıyordur, o kadar geri bildirim neden dikkate alınmıyor ? , ve 5 yıldan fazladır bu oyunda hile var bu gerçekten ciddi bir süre emeğiyle oyun oynayan kişileri ciddi şekilde etkiliyor, birde foruma otomatikler için her ne hikmetse konu açtığımızda forum modları tarafından bir an önce konuyu kapatma telaşına geçiyorlar, birde ezber cevapları bizleri çileden çıkartıyor, biliyoruz yetkiniz yok anladık ama bari video çekip atın demeyin, sizler oyuncu değilminisiniz benden daha iyi biliyorsunuz bot kullananları , benim görevim değil otomatikleri videoya çekip supporta göndermek, ki dünya kişi göndermiştir, söylücem su ki botlar ile ilgili sınıfta kaldı oyun ve her geçen gün git gide eriyor.

ŞahFD bunu beğendi.
  2. TheEndGame

TheEndGame User

hepsi hikaye kimsenin oyunu bırakıp biryere gittiği felan yok bunun onlarda farkında sadece farklı serverlere bakmak için girip hesap oluşturduğunuz maillere neden bıraktın diye mail geliyor bunu onlarda biliyor sistem oto attığı için gidiyor.sadece kendimizi kandırıyor ve oyalıyoruz bir nevi blof yapıyoruz ama yemiyorlar..mesaj açık ve net ayranım budur ister iç kudur ister içmeden kudur işine gelmeyen kapatıp gitsin..hakkaten varmı bırakıp gidebilecek yüreği olan...bende yok bağışıklı olduğum için burdayım....

ŞahFD bunu beğendi.
  3. Bu dediğine gerçekten inanıyormusun , hangi serverdasın ben yanlış yerde oynuyorum galiba senin servera gireyim ben tr1 oynuyordum bl haritalarına kadar boş, oraya kadar otomatik dolu ve normal oynayan oyuncu sayısı o kadar azaldı ki haritalar bom bos

4. Anken konusunda demek istediğim, sonuçta anketler bir nabız yoklamadır, oyunu bırakan bırakmayana gitmiş olabilir ama hile kullanmayan kişiler rahatsız olduklarından illaki anket doldurmuşlardır, merakım o anketler 1 yıldır var. Globale şimdi başlıyorum şansıma hiç hesabım yokmuş üyelik tarihim 2006 ama hatırlıyorum bu oyun ilk başta türkiyede yoktu alman serverinda oynuyorum yani oyunu ilk çıktığı günden beri oynayan birisiyim, oyunu zaten bırakmadım ama oynamıyorum da , benim tarzım indirim ve vip alıp ki vipsiz hayatta oynayamam slotlar için o şekilde gemimi kastırırdım 2 senedir indirim veya vip satın almıyorum çünkü kendimi huzursuz hissediyorum oyuna para verip emek hırsızlarını haritada görünce çok uyuz ediyor beni o yüzden para yatırmıyorum, yaptığım şey güzel etkinlik varsa giriyorum ve biraz bot konrolu yapıyorum rütbelere bakıyorum iyice sinir olup çıkıyorum :), bug lar hakkında dediklerine son derece katılıyorum.

ŞahFD bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Siz değerli insanların,emeğiyle oynayan oyuncuların bu tepkilerini o kadar anlayışla karşılıyorum ki fakat elimden sadece sizin tepkilerinizi ve zor duruma düşüşünüzü üst birimlere aktarıp sorununun çözülmesi ile ilgili talepte bulunmaktan başka bir şey gelmiyor.Emin olun eğer ben şuan bu durumu halledebilecek bir mevkide olsam bir saniye düşünmezdim.Fakat emin olun bizim raporlarımız doğrultusunda üst birimlerde düşündüğü için bu süreç uzamıyor.Sadece bu durum biraz zaman alacak kadar karışık olduğu için bu durumla karşı karşıya kalıyorsunuz.Sizden sadece anlayışlı ve sabırlı olmanızı isteyeceğim.
    Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi mümkündür.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.