oto tıklayıcılar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muhbirler tarafından 13 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İki mesajı alt alta getirip üsluba atıfta bulunmuşsun. Bu kadar haksızlığa uğradıktan sonra kimseye küfür veya hakaret etmeden sorumlular hakkında eleştiride bulunmak en doğal hakkımız. Kimseden üslup iması almaya ihtiyacım yok. 5-3 haritasına bir bakın, üst üste 10 gemi aynı palaya tıklıyor. Ben sadece bakarak bunların oto olduğunu anlıyorsam, bu gereken cezalandırmalar ne zaman yapılacak? Bu oyuna emek ve para verdik. Hakkımızı aramamız gayet normal.

Albay_Carrillo bunu beğendi.
  2. arkadaşlar bu problem hakkında onlarca konu açtım sürekli ceza alan ben oldum şuan ise oyuna günde 15 dakika zaman ayırıp günlük görevleri tamamlayınca kapatıyorum bu durum çok üzücü yönetim ilgilenmiyor veya farklı bir taktik uyguluyor bu problem yıllardır var neden düzenli şekilde ceza verilmiyor neden bizi dikkate almıyorlar merak ediyorum herkesin dediği gibi "cezalandırma olursa oynayacak oyuncu kalmaz" düşüncesine doğru gidiyorum şu unity olayını bekliyorum bakalım neler değişecek burada yöneticilerin yapabileceği tek şey konuları raporlamak o raporların da bir değeri yok bence geri dönüş oluyor mu belli değil açıkcası ben vazgeçtim siz de alışın bu duruma darkorbit bu fazla beklentiye girmemek gerek bu işi sıralamada bulunan oyuncular bile yapıyor bunu yönetim de biliyor sakın yanlış anlamayın teşvik gibi durmasın yazdıklarım iyi günler herkese

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  3. ℓαηeт

ℓαηeт User

bizde bekliyoz ne Zaman bann gelir diye aylar gecdi yillar gecdi gelen giden yok :D

4. longview10

longview10 User

Yabancı serverlar dahada kotu hemen hemen her elit gemi bu programı kullanıyor.Adamın para birimine göre daha ucuz oldugu için kullanıyorlar.Kullanmayanlar ise ortalık yerde kalıyor.Sen daha karıştıramıyorsun bile ama adam sana mixerli bir şekilde x4 rsb +akıllı mayınlı vuruyor hemen ilk o vurduğu için sen adama tıklayana kadar yarı canını alıyor bile.Anladığım kadarıyla bigpointte salmış durumda.Bence bu saaten sonra pek oynanmaz bu oyun özellikle hakkıyla oynayanlar için.

5. crazytr123

crazytr123 User

Hocam kusura bakmayın siz de düzelmeyeceğini biliyorsunuz. Bunca yıldır düzeltilemeyen bir oyun ve düzeltemeyen bir yönetimden bahsediyoruz. İnsanlar bu oyunu seviyor ve bunun için göz yumuyor. Ta ki bu sevgi bu sebeplerden ötürü yerini bıkkınlığa ve çaresizliğe bırakana kadar. O seviyeden sonra da bırakıyorlar zaten.

Size de tavsiyem böyle bir oyunun yönetim ekibinde olacağınıza gidin herhangi bir oyunda normal bir oyuncu olun. En azından bu kadar laftan kurtulur ve bir o kadar da laf anlatma çabasından feragat edersiniz.

Albay_Carrillo bunu beğendi.
  6. muhbirler

muhbirler User

Şimdi gene biri geldi baş harfi V olan bilinen klandan biri ben daha haritada kendini görmeden geldi eksti kaçmaya fırsatım olmadı :D

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  7. Çarpıtma cümleyi dostum oradaki ifadem herkesin neredeyse kullandığını belirtmekti uygulanacak cezaları destekliyorum yoksa

8. zaaru

zaaru User

Darkorbit Adminlerinden daha fazla kendi oyunundaki hilelere bu kadar tahammül eden adminler yoktur.

9. muhbirler

muhbirler User

bigpoint harici oyun reklamı yasak yoksa benim aklımda mükemmel bi cümle var konuma desteğinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. konu aynı şekilde cümlelerle devam edecek uzatmaya gerek duymuyorum :) Adminim konu kilitlenebilir :)

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyunda bulunan sorunları çözmesi gereken merci Merkez Ekiptir. Belirtmiş olduğunuz sorunlar/oyun hataları hakkında yazılımsal müdahale yetkimiz bulunmamaktadır.
    Kabul Ettiğimiz Oyun Kurallarında gerekli açıklama yapılmış olup, kesin bir dille yasak olduğu belirtilmiştir.
    Talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.