Geri bildirim Otocular !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ya adminler ve arkadaşlar bu otocular ne zaman gidecek ?

Ben elimle kasıyorum adam geliyor senin ss ni alacam diyor otocusun diye iftira atıp duruyor.

Bende diyorum bende mağdurum otoculardan , katlayıcı alıyorum kutu için argemi bozdum ama ona rağmen işe yaramıyor ve iftira atıyorsun dedim bann yedim.

Şimdi arkadaşlar ben bu botçular yüzünden kasılamıyorum ve benim gibilerde kasılamıyor.

neden derseniz kutu içerikleri çok ama çok azalıyor.

Yaratık kesmeye gitsek klan baskını var düşman klanlar (düşman şirket klanları) rahat bırakmıyor biz ne yapalım şimdi ?

Ben hile kullanmak da istemiyorum çünkü hile ile başkasının zamanını çalıyorsun.

Bakın arkadaşlar ben bu oyunu seviyorum fakat bu hileciler yüzünden denge iyice bozuluyor lütfen hileyi bırakın adminler rica ediyorum şuna bir çözüm bulun artık !

valla bıktık !

2. coder545

coder545 User

bot banlama sistemimiz hile yapanlari banlasfsagfasd

Luciferr ve Prophecy bunu beğendi.
  3. Luciferr

Luciferr User

asdfgaasd
    Malesef **** ****** yüzünden pvp haritaları ful

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Eylül 2015
  4. 1 yıl sonra pvp temizlenecek sabırla bekliyelim :)

5. [​IMG]

6. trollcake1

trollcake1 User

Bu otocular tespit edilemiyor ki

7. banlanmayı bırakın forumda da görüyorsunuz kanıtla birlikte supporta atan arkadaşlarımız var yinede ban almıyorlar

8. Para para para...

9. bizde bir kaç kere 330bin uri çeksek ban yemeyiz demi :)

10. Otocular katlayıcı çekiyordur o bile yeter.

11. eski günler mum ışıgıyla aranıyor

12. WightPro

WightPro User

Hepsini petler yapıyo oto toplayıcı kaldırıp parasını geri verseler sorun çözülür

13. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Arkadaşlar Hile yapan Kullanıcılar konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Ancak Popüler bir oyunun Hile üreticisi de fazla oluyor. Sonuçta Hileyi satıyorlar ve her şeye kısayoldan , kısa zamanda ulaşmak isteyenlerde hemen Hileye başvuruyor.

Maalesef her insan, Emeğe Saygı diye kavramın varlığını bilmiyor. Bu insanlardan inanın sizden daha çok tiksiniyorum.

Hilecilere ve Emek Hırsızlarına karşı her türlü önlem alınıyor , Ancak Hile üreticileri bir açık bulup hemen bir hile üretiyorlar. Bu hileyi de kısa zamanda satma derdine düşüyorlar.

Açık konuşayım , Doğruya Doğru , Bir kere insanımızın Emekle oyun oynama kavramını anlaması lazım.

İlerleyen zamanlarda Hilecilerin sayısı hızla azalacaktır. Çünkü Son zamanlarda Bigpoint ' in geniş çaplı güncellemeler yaptığını fark etmişsinizdir.

Dileriz bu böyle devam eder ve Hilelerin önüne geçilir.

Ek olarak , Şikayetinizi Rapora ekleyeceğim. Oyuncuların Hile yapan kullanıcılardan şikayetçi olduklarını bir kez daha bildireceğim.

Kilitlenmesi uygundur

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.