Otomatiğe alan oyunculardan kurtulma formülü

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ARMAGEDDON tarafından 7 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Diroit tamir cpu kaldırılsın mı?

1. Evet

69,4%
  2. Hayır

30,6%
  1. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Yapacağınız tek bir güncellemeyle otomatik olarak yaratık kesen, otomatik olarak kutu toplayan pilotlardan kurtulmak ister misiniz? (Tabii isterseniz.)
    Yöntem çok basit ve etkili. Gerçekten hakkıyla oynayan insanın hakkını savunmak; el emeği vermeden gelişen insanın ceza almasını sağlamak istiyorsanız yapacağınız tek şey diroit tamir cpusunu tamamen kaldırmaktır. Elbette insanlar "benim gemimde bu kadar cpu var kaldırılınca ne olacak benim urim ?" diyecekler. Diroit tamir cpu adedi neyse gemindeki karşılığı verilir onu hiç dert etme.
    Şimdi gelelim neden bu diroit tamir cpu? Otomatik bir şey kullananların güvendiği temel konu "birisi beni kaç defa keserse kessin diroit tamir cpu olduğu sürece benim irislerime bir şey olmaz" demesidir. Biz bu güveni ortadan kaldırırsak onlar da otomatiğe bırakma işini bir kez daha düşünmek zorunda kalacaklar.
    Bu sistemin olası tek bir açığı olabilir o da eliyle,şerefiyle oynayan bir oyuncunun dalgınlıkla irislerini tamir etmemesi ve irislerinin patlaması. Bu da pilotlara giriş yaptığında bir hatırlatıcı kullanarak giderilebilir.
    Buradan bütün oto kullanan insanlara sesleniyorum. Sizin yaptığınız emek hırsızlığıdır, hak yemektir. Hakkın olmayan urilerle güçlenip beni ya da bir başkasını kesiyorsun ve bu tarz insanlara hakkımı helal etmediğimi belirtmek istiyorum.
    Şunu da unutmayın oyun bile olsa insan karakterini yansıtıyor. Umarım bu konuda gerekli çalışmalar artık yapılır. Tanıdığım dürüst insanlar artık bunlarla ekonomik olarak başa çıkamadığı için oyunu bıraktılar.

*xxxxxxXxxxxxx* ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  2. oben

oben User

yeminle sen bir dahisin dostum kendinle gurur duymalısın acilen dark bünyesinde değerlendirilmelisin bence senin gibi 3-5 dehayı bünyesine katsa dark sıkıntı kalmaz oyunda...tebrikler tam destek..

3. Mr.User

Mr.User User

Teknolojıi onada çözüm buluyor.

Şu kadar patlayınca doğma diyor oluyor bitiyor.

İyi bir adım olur ama yaraya merhem olmaz.

Neden dersen,

CPU aslında iyi bir şey. ve buna güvenip şu kadar patlayınca çık oyundan demiyorlar.

5-2 de geçen gün tanıdığım bir kişinin (2.hesabını) bilerek ve isteyerek porta sıkıştırdım. ben patlatıyorum o doğuyor. ben patlatıyorum o doğuyor. :)

Bir baktım 8 iris güle güle.

Buradaki sorun şu.

o gemi kime ait. Ben açık diyorum. yakalarsam 100000000 kere keserim.

Amacım ne görev ne pushing. ne rütbe. o geminin irislerini patlatmak...

Ama o hesap kime ait olduğu ile sonuçları farklı olma ihtimali var. Artık ne anlarsanız...

4. Burada "irislerim patladı" diye ağlayanlar çoğalır. :) Bu manzarayı görmek için konunuzu destekliyorum.

Şu anda bile irislerim patladı diye buraya gelenler var. O arkadaşlar irisler ile apis-zeus'u nasıl aynı anda patlatıyorlar. Bunu hala anlayamadım. Belki o zaman anlarım.

5. oben

oben User

işin ilginç yanı dark gerçekten çözüm noktasında çaresizmi yada çözüm istiyorda başaramıyormu..bizde deha çok bak güncelleme bölümü bu konuyla ilgili onlarca konu açılmış..sanki dark istiyorda çare bulamıyor...haaa birde botlarda tamir cpu su olsun yada olmasın hasarı istediğin oranda tamir ettire biliyon..teknoloji dahi üretiyor skylab yapıyorlar..yaaaaa. çözüm bulmuş muş..

6. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Kardeşim Darkorbitin yaptığı her şey bu otoculara yaradı. Bu pushing olayı da bunların ekmeğine yağ sürdü. Sen şimdi o adamın irislerini alsan ona bir şey olmaz ama sen geminden olabilirsin.

7. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Hayır diyenler sebeplerini de yazarsa orta yol bulunabilir. Ancak artık bu otoyu kullananların çaresine bakmak zorundayız.

*xxxxxxXxxxxxx* bunu beğendi.
  8. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Bölüm kurallarında yer alan;

İfadesi gereği "Oy kullanılmadan sonuçların gösterilmesi" ayarını seçmeniz gerekmektedir. Şu an için hata tarafımca düzeltilmiştir. Lütfen bundan sonraki konularınızı açmadan önce burada bulunan bölüm kurallarını dikkatlice okuyunuz.

Konunuz bölüm Index'ine eklenmiştir. Fikriniz destek gördüğü taktirde bizler de konuyu raporlarımıza ekleyerek merkez ekibe iletmekten büyük mutluluk duyacağız.

İyi forumlar.

9. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Fikir çok güzel. Bence Otomaatik cephane cpu da kaldırılmalı. Bu otomatikçilerin çoğunun rütbesi ortalama ve x1 cephaneler kullanıyor. Günde milyonlarca x1 cephane harcayabiliyorlar çünkü otomatik satın alıyor. x1 cephaneleri bitince otomatik olarak elitlere geçecek ve bunlar da bitecek. Elitler de bitince dazlak gibi kalacak. Girip 10milyon x1 alır sıkıntı ortadan kalkar derseniz de, Cephane taşıma limiti gelmeli. Bi uzay gemisinin 1 milyara yakın cephanesi olmamalı. Otomatik kullanmaya devam etseler de en azından işlerini zorlaştırmış oluruz, sürekli başında beklemek zorunda kalırlar.

Cephane cpu yu da çoğu hesabın kullanmadığını düşünüyorum. Elitler desen elit cephane sıkıyor, kapılardan zaten birikiyor sorun yaşamıyorlar.
    Elit olmayanlar'da toptan alıyor bittikçe cephaneyi tazeliyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2019
  10. bu cpu ları ve otamatık alım işlemlerini illegal programlaın yapamayacağını mı sanıyorsunuz?

o yuzden işe yaramaz kusura bakma.

11. :) adamlar yaratık kesen paladyum toplayan şu kadar patlamada oyundan çıkan hatta paladyum ambar dolduğunda çıkış yapan programlar yapıyor. Ne kadarda yasal olmasa hayret edip tebrik edeceğin evet tebrik edeceğin şeyler yapıyorlar. Sen oto iris tamir yapamıyacaklarını sanıyorsun. Yine bot kullanmayanın irisleri gider.
    Dostum emin ol bu bot konusundan yönetim ne yaparsa yapsın bir tek bot kullanamayanlar zararlı çıkacak. :) Bot kullananların zaten umurunda değilki. Umurunda olan bot kullanmaz.
    Yukarda biride oto cephane alımı kaldırsınlar x1 kullanıyorlar diye bişey yazmış :) ya biraz mantıklı düşününün Allah aşkına adam gider 40 milyon x1 alır :D oto cephane cpu gereksizki zaten :D

Bot konusunda yapılabilecek tek faydalı çözüm banlanmadır ki bundanda yine bot kullanmayanlar zarar görecek. çünkü oyunda 10 kişi oynayacağız.

Az daha zorlayın ha gayret daha güzel çözümler üretebilirsiniz.

Ama önemli olan şu UMURLARINDA MI?

12. Güzel fikir, işe yarar-yaramaz tartışılır ama denenmesi gerek caydırıcılığı yüksek kanaatimce onada çözüm bulabilirler çünkü bu otomatikleri oluşturanlar dark yönetiminden çok iyi çalışıyorlar aslında onlar oyun yapsa daha iyi, benim yıllardır fikrim sabit yıllardır oto hep var ve darkorbit destegi olmadan bu kadar botun olacağını ve bu kadar uzun süre stabil olarak devam etmesi mümkün değildir, ne yazıkki do nun bir destegi veya kollaması mevcut, yalandan bir sistem geliştirdiler oto tarama adı aldında onu sadece alın teriyle oynayan kişilerin gazlarını almak için yapılmış balon bir proje neden balon görüyorsunuz hep aynı kişiler ucup ucup geziyor sagolsunlar rütbe olayını da bitirdiler albaylar tuggenareller oto olmus önemi kalmadı, buarada hem otocuların ve alın teriyle oynayan kişilerin do yönetimine hiçbir güveni da kalmadığını düşünüyorum hiçbirşey yapmıyorlar hallerinde memnun olsa gerekler haritalar bom boş oyuncu yok server birleşimi kurtarmadı, yeni oyuncu da gelmiyor malum oyun zorlugundan başlayıp bırakıyorlar sahsen çok arkadaşımı çekmiştim buraya benim yardımıma rağmen bıraktılar oyun dengesinde inanılmaz uçurum oluştu, oyuna gelen geliştirmeler iyi güzel ama seviyesi çok yüksek oyunculara hitap ettiği için düşük profiller ya oto ya atıyor yada eylencesine giriyor cıkıyor, neyse daha bi sürü şey var konu dağılmasın kısaca dark yönetiminin yalandan da olsa bir gelişme göstermesi gerekiyor oto cular için insanlar saf değil bizler herşeyin gayet farkındayız..

Umurlarında mı, oto cular için söyliyeyim o kişiler zt günün 24 saati oto oldukları için belki canı isterse ya kapı yapıyorlardır yada 1 saat maksimum 1 saat haritada dolasırlar savaş yapmak için şimdi sen diyorsun ki bunlar ban alsa haritada az kişi oluruz şuan haritalar da gezerken zaten kaç gemi görüyorsun bunlar, senin gördüklerin oto cular , yani boş haritalar zaten banlama olursa değişen birşey olmıyacak bizim için günde 1 saat oynıyabilende oyunda hiç olmasın zaten haksız yere elde ettiği lazerlerle bana saldırıcak ben saf gibi urim bitmesin diye hep indirim artı vip ile sürekli mücadele verim adamlar hiç para atmasın hemde benden iyi olsun ne güzel dünya, ama şundan eminim oto hiçbir zaman bitmeyecek ne yazıkki dark yönetiminin umurunda mı dersen bence değil ki kaç yıldır değişen birşey olmuyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 May 2019
  13. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Kardeşim cevabından şunu çıkardım. Psikolojideki öğrenilmiş çaresizlik sendromu senin bu yazdıklarını tamamen karşılıyor.Şimdi gelelim verdiğin argümanlara; şu kadar patlamada oyundan çık,ambar dolduğunda oyundan çık gibi olayların hepsi dikkat edersen oyun ekranında oluyor. Yani diroit tamir cpuyu kaldırdığında otolar anasayfadan tamir edemez. Bu da fikrin ne kadar güzel olduğunun bir başka göstergesi.

CPU kaldırılırsa nasıl otomatik tamir edecek? Diyelim ki, oyuna her girdiğinde otomatikmen diroitleri tamir etsin. Gün içerisinde nasıl kontrol edecek diroitlerin durumunu? Bu arada lütfen ankete katılım gösterin düşünceniz olumsuz bile olsa.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 May 2019

14. **
    Bilmeden konuşmayınız yukarda yazan iki arkadaşa o kadar saydırdırdım rencide ettim. Şimdi senidemi rencide edeyim bişey bilmeden konuşuyorsun.

çaresizlik sendromu diyor bide :D Lütfen sen bişey bilerek konuşta ben çaresiz sendromunda olayım kabulumdur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2019
  15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forumda üst üste birden fazla mesaj atmak yasaktır. Bu nedenle mesajlarınızı birleştirmiş bulunmaktayım.
    Ayrıca forum içerisinde tartışma ortamı yaratmaktan kaçının lütfen. Forum kurallarına uymamayı devam ettirmeniz takdirinde cezai yaptırımla karşılaşmanız olasıdır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2019
  16. birleştirmeyi nasıl yapacağımı bilemedim. alt alta yazmak istemedim.

17. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Mesajınızın altındaki "düzenle" seçeneğinden mesajınızı düzenleyebilir, dilediğiniz gibi ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

18. DaglıAcS

DaglıAcS User

bota tekbı cozum olur haritalarda 5-3dekı gıbı engellerın olması lazım ayrıca oyuna otomatık gırısın kalkması lazım olursa garanti cozum

19. konu güncel ama önce diroit sorununu çözsünler..

Sayfayı Paylaş