Destek Otomatik Emoji :)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 15 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ne olmalı ?

1. evet olmalı

75,0%
  2. hayır(neden ?)

25,0%
  1. merhaba bildiginiz gibi emojiler oyuna yeni eklendi ancak slotlara koymak sıkıntı oluyor

Bir fikrim var Ayarlardan emojileri otomatik kullanıma alabilelim

bir oyuncu imha ederken , çark uçuş duzenine alıp kaçınca vb gibi şeylerde

üstümüzde otomatikmen emoji çıksın bunu ayarlardan Aktif edebilelim

İlla hızlı erişim çizelgesine ekleyip tıklamamıza gerek yok bu tarz bir günceleme neden gelmesin ?

Oyunculardan öneriler -
    Ayrıca belirli bir sayıda hakkımız olsun ve o kadar sayıda atama yapabilelim.

Not: oyunda emojiler lag yaptırdıgı için droitler gibi emojileri kapatma tuşu eklenmeli

Son düzenlenen: 7 Ocak 2021
  2. Güzel fikir, oyum olumlu. Boşu boşuna oyuna eklenen emojileri kullanma olanağımız olmuş olur en azından. Ayrıca belirli bir sayıda hakkımız olsun ve o kadar sayıda atama yapabilelim. Bu arada tahmin ettiğim oyundan mı ilham aldın :)

org2 ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. bu olaya zaten başka oyunlardan da alışkınız, darkorbite gelmesini de hoş karşılarım mesela vs atıyorsundur %10canın kala adamı kesmişsindir otomatik bi "ucuz yırttık" emojisi çıksa fena olmaz bunun gibi ayarlanabilir şeyler olabilir +1 aldı benden

yılmazcan47 bunu beğendi.
  4. o oyundan ilham aldım ama tabi bir oyuncu emojiler ve biton şeyin oldugunu ve bunları kulanmanın zor oldugunu 20 parmagı olmadıgını soylemişti yabancı bir dilde :) dedim neden olmasın

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz İndeks bölümüne eklenmiştir. Umarım ilerleyen süreçlerde böyle bir eklenti oyuna dahil olur :) .

İyi Forumlar.

6. Eğlenceli olur :) oyum olumlu

7. aynen çok güzel olur oyun zaten akıcı savaşlarda konfigürasyon arası 2-3 emoji atabiliriz bu sayede

CØMPĀ₦ЄRRØR bunu beğendi.
  8. Kapıdan atlarken emojilerle anı bile anlatılır. Yada helallik isteris shhj

9. akıcı olup olmaması oyunun sorunu ben fikir sundum düşünceniz için teşekurler umarım oyun bir an once akıcı olur ve olumlu bakabilirz çogu şeye :( ,

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  10. CezvedeMuz

CezvedeMuz User

süper fikir

11. Aliens

Aliens User

O değil de Enjeksiyon ifadesini hangi şartlar altında görebiliriz, o beni meraklandırdı. :D

Onun dışında konu güzel, oyum: OLUMLU!

12. güncel
    konu guncel

13. Ben bunu isterim , genelde yanımdaki gemilerle emoji yoluyla anlaştığım için ve tek yaptığım hamle '' arkama bile bakmadan kaçmak '' olduğu için , kaçarken '' :cool: '' emojisini otomatik olarak kullanmayı çok isterdim . Doğru emojiyi bulacağım diye zaman kaybederken patladığım zamanlar oldu , +1 :cool:

14. ah ah halbuki bu tür şeyler iş yapıyor saimon

Sayfayı Paylaş