Öneri Otomatik görev yaptırma (görev desteği)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve paladyumbağımlısı tarafından 16 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bu yenilik gelmeli mi

1. evet

93,3%
  2. hayır

4,4%
  3. kararsızım

2,2%
  1. oyundaki bazı görevlere işten güçten vaktimiz olmuyor bazı görevler uzun süre gerektirebiliyor en azından bu görevlerin belirli bir kısmını yaptırabileceğimiz kiralık uzay gemileri olabilir

görev desteğine erişebilmek için sevkiyat bölümüne girmemiz gerekecek

görevleri buradan ayarlayıp yaptırabileceğiz ne karşılığında görev desteği sağlanacak onu tam oturtamadım ama yeni sikke haritasıyla bağlantılı olabilir veya farklı bir şey göreve göre değişecek istekler rinusk, sikke, scrap vs

not: yaratıklardan gelen hiçbirşey dahil edilmez sadece öldürme sayısı kazanırsınız
    gereken süre ve ücret hakkında kararsız kaldım

5 adet yuva alabilirsiniz 5 görev birden yaptırılabilir

görevlerin tamamını bitirmez çünkü kullanabileceğiniz destek vb olabilir farklı şeyler düşünüyo olabilirsiniz :) ephon tarzı

bu destekçiler görevin sadece belirli bir kısmını belirli bir sürede yapabilir
    bu sürede yaptırılan görev şu şekilde pasif halde olacak siz ilerletemeyeceksiniz + görevi iptal edemeyeceksiniz

yorumlarınızla birlikte güncelleyebilirim iyi günler iyi oyunlar

Purgatory, Hysteria ve halow. bunu beğendi.
  2. UTM

UTM User

Bencede kesinlikle gelmeli özellikle 22 seviye görevleri için

halow. bunu beğendi.
  3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu forum kurallarına uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederiz :) Gerçekten görsellerle birlikte desteklenmesi harika olmuş.

Destek aldığı sürece İndeks Bölümüne eklemekten memnun olacağız.

İyi Forumlar.

4. halow.

halow. User

süper fikir

5. teşekkür ederim desteğiniz için

YARGU bunu beğendi.
  6. Hysteria

Hysteria User

Güzel fikir +1 :D

7. Kai.

Kai. User

açıkcası kararsız kaldım kanka, bu sistemin gelmesinin iyi yanıda var kötü yanıda var, bu sistem gelirse millet pro görevlerini buna yaptırır gibime geliyor

Hysteria bunu beğendi.
  8. gerçekten güzel bir fikir hoşuma gitti kesinlikle gelmeli +1

Hysteria bunu beğendi.
  9. NO-ONE

NO-ONE User

Fikir harika solo oynayanlar için bazı görevler zulüm gibi destekliyorum

Hysteria bunu beğendi.
  10. İleride ``belki`` bota kalıcı çözüm bulurlarsa işe yarayabilecek bir öneri. Ama şu an elle oynayan benim gibi 3-5 numunenin işine yarar sadece.

Hysteria bunu beğendi.
  11. kesinlikle gelmeli 10 bin gemi kes diyor ben bunu nasıl yapayım ödülünü filan istemiyorum 10k görev ödülü varsa 20k vereyim görev listesinden çıksın gitsin ben takıntılıyım orası boş olmalı!!

Hysteria bunu beğendi.
  12. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz İndeks içerisine eklenmiştir. Raporlamaktan mutluluk duyacağız.

+1 ;)

Türkiye Takımı!

Hysteria bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş