Otomatik Modül Seçimi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 3 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gemi modüllerinde sadece o gemi türüne ait modüller gösterilsin

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bildiğiniz gibi gemi yükseltme modülleri oyuna girdiğinden beri işler bayağı değişti. Ayrıca ilk zamanlar modül bulmak zor iken şu an epey bir modül birikmiş gibi. Bu kadar modül içinde hangi geminin hangi modülü var diye bakmak epey bir zamanımızı almakta.
    Önerim şu: Nasıl ki pet seçeneğine tıkladığımızda, PET ile ilgili ekipmanlar geliyorsa, gemilere de tıkladığımızda sadece o gemiye konulabilecek modül seçenekleri çıksın. Örneğin Citadel gemisine tıkladığımda, sadece Citadele takılabilecek modüller gelsin. Diğer modüller ise çıkmasın. Böyle işimiz daha da kolaylaşır.

Ekleme: Yeni gelen modüllerin üzerinde de semboller olursa gayet iyi olur. Böylelikle hangi modülü yeni kazandığımız belli olur.

Son düzenlenen: 9 Kasım 2021
    Purgatory ve golddagger bunu beğendi.
  2. golddagger

golddagger User

+1, yapılabilirse harika olur.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  3. Purgatory

Purgatory User

Böyle bir güncelleme kesinlikle gerekli. Eğer konuya anket ekleyebilirsen olumlu oyumu kullanırım.

4. yapardım elbette ama nasıl yapılır bilmiyorum. :(
    Sen yap, ben olumlu oy vereyim :D

Tamam, yaptım hacım :D

Purgatory bunu beğendi.
  5. smoonrise

smoonrise User

Oyumu olumlu verdim .

Gayet mantıklı ve kullanışlı bir fikir umarım merkez tarafından ilgi görür ve uygulanır .

6. teşekkür ederim.

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu forum kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz.

İndeks bölümüne eklemekten mutluluk duyacağız. Gerekli destekleri aldığı sürece raporlayacağız.

İyi Uçuşlar!

8. teşekkür ederim modum.

"Güncelleme ve fikir havuzundaki görüşleri kabul edilen kişilere ödül verilmeli mi?" diye de bir fikir ortaya atsam mı acaba? :D

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Şeytan gıdıklıyor şuan bu konuyu açmak için sanırım.. :D

Belki forum oyunlarında güzel ödüller olabilir. :)

İyi Uçuşlar!

10. tahir_47

tahir_47 User

umarım gerçekleşir

11. Olması gereken güncelleme

12. ooooo, 17 kişi olmuş :D

yılmazcan47 bunu beğendi.
  13. ben buna nasıl like atmadım kardeşim

14. geç olsun, güç olmasın ;)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  15. BUKANN

BUKANN User

kesin gerekli, bir de yeni modülün üzerinde bir işaret olsa iyi olur, yeni aldığım modülü bulmak için eski modüllerimi not defterine yazıyorum ki aradan yeniyi ayrıştırabileyim.

ALUCARD-BeRsErK ve Purgatory bunu beğendi.
  16. Purgatory

Purgatory User

Katılıyorum,

Konuya bu düşünceyi de ekleyebilirsen çok güzel olur.

BUKANN ve ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  17. Evet, bu da bir problem. Hemen ekledim fikrini :)

BUKANN bunu beğendi.
  18. Yeni alınan parlasın mesela ,mouse ile seçince kaybolsun parlamasj

19. Bu konunun gerçekleşmesi için illa bir oyuncunun konu açmasi ne kadar acı verici...

oyunda zibilyon tane modül var en dandik gemimde bile 100den fazla modül var ve bu modüllerden hangisi hangi gemiye olacak hangisi son açtığım modül diye bakmaktan ayıklamaktan kör oldum...İnsanın beyninin 3582389 iq'lu birşey olması gerekiyor heralde aklında tutabilmesi için...

Çok mu zor yeni modül açıldığında yeni modülün ekipman kısmında parlaması? Böylece son açtığımız modül hangisi diye direkt anlarız..

Çok mu zor ekipman bölümüne girdiğimiz de sadece o gemiye özel modüllerin gözükmesi diğer modüllerin gözükmemesi?

Yemin ediyorum...Modülleri artık not defterine yazar oldum.Yorucu çok yorucu...

Bu arada şöyle bir şey de yok son açtığın en son sırada gözükür yada en altta gözükür diye tamamen random bir siraya geçiyor

20. Bu kadar basit işte

Sayfayı Paylaş