Geri bildirim Otomatik Tutucu Program Kullanıcıları Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kıbrıslıdede tarafından 9 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

KAMUFLE VE EMA KALDIRILSIN

Anketin kapanma tarihi 16 Ekim 2020.
  1. evet kaldırılsın zaten adamlar görüyor tutuyor bişi değişmiyor

73,7%
  2. yok böyle gayet iyi bende kullanıyorum

26,3%
  1. artık gına geldi ben avcı konfi savaşmayı seviyorum bu benim lüksüm kimsede karışamaz senin şirket olarak bu programı engelliyecek bir çözüm bulman gerekiyor bu herifler beni gördüğü için tek yiyorum bildiğin adamın tüm klanı görüyor beni ben ağır konfi spectrummu oynamak zorundamıyım değilim avcı tyrannos yada solace oynamak istiyorum oynayamıyorum şu görücü ile ilgili kodlamamı yapıyonuz napıyonuz bişi yapın ve artık kaldırın oyundan gına geldi artık savaşma isteğimiz kalmadı yemin ediyorum ya bot mot hikaye bunun yanında yemin ediyorum en azından ebedi kapı falan mindfire derken uri kasabiliyon bot olsada oyunda ama bu tutucuya çözüm yok ema atıyorum 3 saniye bana tıklayamaz sıkamaz 1 saniye sonra sıkıyor kalan 2 saniye çöp zaten görüyor sıkmayı geçtim ya kamufle ve emayı silin oyundan yada kodlamaya bişi ekleyin bişi yapın şu görücü ve tutucuyu kaldırın :mad::mad::mad::mad:

2. kardeşim güzel konuşmussunda adamlar memnun adamlar gururlu bak düzgün bir oyunmus gibi gururla instagram acmıslar :)

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı anlaşılır bir şekilde düzenledim. Oyundaki illegal programlardan dolayı ema ve kamuflajın kaldırılması söz konusu değildir. Program kullanan oyuncuların pilot profil linklerini video kaydıyla birlikte support ekibine ilettiğinizde gerekli incelemeler sonucunda merkez ekibe iletilip ceza alması sağlanacaktır. Aynı sorunu bizler de yaşadığımız için video kayıtlarını bizler de supporta iletmekteyiz.

İyi forumlar.

4. peki modum umarım banlanırlar takip edicem ve video göndericem bol bol :)

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  5. Ema değil ama kamufle kalkabilir zaten bu tutucular yüzünden kamufle kullanmıyorum bari onlarda kullanamasın.