Oyun açığından faydalananlar hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve BonezCrusher1 tarafından 16 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. UserSwitch

  UserSwitch User

  'oyunculara yanlış algıya yöneltme' nedir? Daha önce hiç böylesine bozuk bir cümle okumamıştım. Asıl gülünç olan bu sanki, siz ne dersiniz? Üstelik devamında şöyle bir cümle daha var; belirtmiş olduklarınızın bir dayanağı ve "dayanağı" bulunmadığından... Pardon, burada tam olarak anlatmak istediğiniz şey nedir? Ve arkasına tekrar 'oyuncuları algıya yöneltme' cümlesi. Bence bu icadınızın patentini alın, bilmeyen birilerine satarsınız.

  Fakat bi alt paragrafta yazılanları anladım. Başka bir yerden mi kopyaladınız?

  Neyse, cevap; olanları söylemek, bug kullanmaya teşvik etmek mi? Yoksa, bug kullananlara 1 yıl geçmesine rağmen ceza vermemek mi asıl teşvik? Durumlara bakılırsa oyun daha çok teşvik ediyor gibi.

  Burada kalıp seninle daha fazla tartışabilirdim. Ancak görüyorum ki bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Bu nedenle vaktimi burada bir forum moderatörüne cevap yazmakla harcayamam. Yine de bilmeni isterim ki, benim yetkilerimin olduğu dönemde nickinin altında Forum Moderatörü yerine bembeyaz bir 'Guest' yazardı. Sanal bir ortamda kimle konuştuğunu bilmemen de gülünç :)

  Cezai işlem? Oyun oynamıyorum diyorum sen ceza diyorsun :(
  Gülünç, gülünçsün.
   

 2. Madem 1 scrıptle yapılıyor bu işler neden okadar zaman yapılmıyor fikrinizi merak ettim sadece.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Temmuz 2020
  xeccex bunu beğendi.
 3. Bu açık nasıl bir şeymiş ki bizim rütbeleri mahvediyor kardeşim?İnanın oyundan soğuyorum günden güne şu rütbe puanlarındaki yükselişi gördükçe.Artık alt sınırı da göstermiyorlar nedense.Gelsin artık şu bannlamalar dabiraz konsantre olsak oyuna..
   
  the-Godfather-KaaN™ bunu beğendi.
 4. Memed.B.

  Memed.B. User

  Bu forum moderatörleri de harbiden komik. Ortada bir rezalet var ve sırf forumdan uzaklaştırma yetkileri var diye her yazıya banlarım diye cevap veriyorlar :D Kimse ortadaki rezaleti konuşamıyor, kimse tepki bile veremiyor bunlar yüzünden. Sizin banlama yetkiniz yok anladık tamam da bu yazılar size değil zaten. Her yazıya banlarım cevabını yetiştireceğinize merkeze söyleyinde 2 dk bu yazıları okumaya gelsinler. Yok resmiymiş de neymiş, böyle resmiyet mi olur? Şaka ve komik
   
 5. yahu halen cirit atıyorlar ve 5-2 de bug yapmaya devam etmeye çalışıyorlar 1-1 de bile sep için uğraşan insanlar var bir ban getirin de oyun bir rahata ersin vallaha bıktık artık moderatorlar nasıl bu kadar umarısz yaa
   
 6. tryhardD

  tryhardD User

  Beyler boşuna konuşuyoruz cidden, 2-3 sene önce oyunun şirketi devredilmeden hemen önce çalışıp oyunu az da olsa toparlamaya çalışan o ekip bile ellemediyse bu saatten sonra ellenmeleri çok zor ki maalesef çoğunluktalar. Öyle bir durumdayız ki artık ellenirlerse oyun temelli biter kimse bir daha bu kadar vakit-emek-para harcamaz. Seneler önce bir kere toplu yakaladıklarında(eski oyuncular tarihi tam hatırlar ben hatırlayamadım) acımadan herkesi kalıcı banlamaları gerekirdi. O gün kalıcı banlamak yerine 1 ay tatil vermeyi tercih ederek hepimizi bu çıkışı olmayan duruma düşürdüler bu saatten sonra hepimize sadece helal olsun demek düşer ...
   
 7. ÖZ_KAN27

  ÖZ_KAN27 User

  suanda oyun ılgılı problem varmı baglamtım kopuyor gırer gırmez
   
 8. BSGOGENERAL diye bir kod vardı bu oyunu kapatıp başka bir oyuna yöneltirler artık bizi şirketinizi yakayım sizin be üzdünüz
   
 9. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  N/A. Artık siz düşünün adam video sonunda Pazar gününden itibaren 6 gün sürecek çifte kapı ödülü var N/A kapı yapacam diyor düşünün artık adamlar beleşten uridium kasıyor emeksizde kapı yapıyor bu oyun kendisini zor toplar. Oyun the end çok yakında olacak.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Temmuz 2020
  UCB bunu beğendi.
 10. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Forum içerisinde tartışma ortamı yaratmamanızı ve kullanmış olduğunuz üsluba dikkat etmenizi rica edeceğim öncelikle. Moderatörlere karşı böyle bir tavır takınmanızın size hiçbir faydası olmayacaktır.

  Mesajınızın içerisinde 'yetkilerinizin' olduğu bir zamandan bahsetmişsiniz. Ancak bu 'yetkilere' sahip olmuş olsaydınız, gizlilik sözleşmesi gereği, üzerinden yıllar geçmiş olsa da bunu belirtmemeniz gerektiğini de bilirdiniz. Gizlilik sözleşmesini ihlal etmiyorsanız da yapmış olduğunuz moderatör taklidine giriyor ve onun da cezası mevcut. Bu nedenle bu davranışınızı tekrarlamamanız gerektiğinin üzerinde durmak isterim.

  Bununla ilgili gerekli açıklama defalarca yapıldı, bizzat takım liderimiz bu açıklamayı defalarca yaptı. Mevcut hatalar tespit edilir, fixlenir daha sonrasında script ile bundan faydalananların cezasının verilmesi işlemi gelir. Mevcut oyun sorunlarını da düşündüğümüzde bu işlemin yavaş kalması oldukça doğal. Ancak eninde sonunda gerekli adımlar atılacaktır.
  Bahsi geçen sorunların mevcudiyeti forum moderatörlerinin görev tanımlarını değiştirmemektedir. Moderatörler olarak forum içerisinde kurallara uyulmasından ve forumdaki huzurun korunmasından sorumlular. Bu doğrultuda da kural ihlali gördükleri zaman kural hatırlatması yaparak tekrarında cezai işlem uygulanabileceğinin belirtilmesi doğaldır.

  Sorunlardan şikayetçi olabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz başka durumlar olabilir. Bunlar nedeniyle sinirlenebilirsiniz, oldukça doğal. Ancak hiçbiri kuralların mevcut olduğu bir platformda bu kuralları ihlal etmeyi meşru kılmaz. Bu nedenle görüşlerinizi kurallar çerçevesinde dile getirmenizi rica ediyoruz.

  Oyunun sona ermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak bizler de oyun açığından faydalanan bu oyuncuların gerekli cezaları almasını sizler gibi dört gözle bekliyoruz.

  Konu içerisinde pek çok forum kuralının ihlal edilmiş olması ve tartışma ortamı oluşması nedeniyle, konuya gerekli cevaplar da verilmiş olduğu için konunun kilitlenmesi uygundur.

  İyi forumlar.
   
  Themis. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş