Bug / Oyun hatasi Oyun Açıklama/Kod Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve caglaykaan tarafından 13 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Yandex girince sıkıntı olmuyor.

Darkorbit teknik ekibi yok maalesef oyuncuların kendi aralarında çözüm bulması gerekir.

-.cem62.- bunu beğendi.
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Sorun oyun mu, yoksa kişinin bilgisayarından mı kaynaklı emin değilim. Şimdiye kadar onlarca kişinin hesabın kontrol ettim bu konudaki ile aynı sorunu yaşayan bir sorun ile karşılaşmadım ben bir türlü.

3. Bende bugün karşılaştım hatta az önce.

Oyuna girmeden önce her zaman çerezleri silerim bir anda öyle oldu.

Yaptığım işlemler;

prefetch
    %temp%
    temp

en son ccleaner ile siliyorum.

4. caglaykaan

caglaykaan User

Çok fazla tarayıcı denedim ama yandex denemedim. Birde yandex deneyeyim sagolasin.

Yani sorun kimde bende anlamış değilim. Fakat çevrem de de gördüğüm üzere çok fazla kişide bu sorunlar ortaya çıkıyor. Incelediginiz hesaplarda boyle bir sorun olmamış olabilir ama cevremde baya kişi gördüm. Bu sorunu hatayı yaşayan.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2020
  5. kardeşim bizde giremiyoruz oyuna şuan pc lerde bir sorun yok bütün soru oyunda hiç uğraşma bilgisayarınla

6. Viraaa

Viraaa User

sorun oyunda olmasa bu kadar insan niye dert yansin.ayni hata ayni anda bu kadar cok kiside olabilirmi.benim dun hem chromede hemde istemcide degisik degisik kodlar yaziyordu.bazende oyuna girince gemi portta durduk yere patliyordu.sonra tamir et deyince oyun ekranindan atiyordu.hicbir islem yapmadim.bugun chromeden girdim oyun duzgundu.ama istemcide her yer kodlu.ee buna ne diyeceksin.halen sorun sizde diyemezsin degilmi.sizin merkez ekipte calisan acemiler oyunu duzeltecem die hepten bozuyor.yahu bir kez olsunda kendi yonetiminizi elestirin.bu kadar zormu bu:)) bazi olumsuzluklari kabul etmek erdemliktir.boyle bir teknik ekiple nasil calisabiliyorsunuz valla helal olsun.ama bende kendime bi elestiri yapiyim.bu kadar sacma seye ragmen halen bu oyunu nasil oynamaya calisiyorum.kendime hayret ediyorum.adamlar oyunun köküne kadar inmis.dukkanda olmayan seyleri bile satin aliyorlar paradoks.ee simdi sen soyle.sorun bizim bilgisayarlardami.yoksa bu kadar sacmaligin onune gecemeyen teknik ekibinmi:)

Son düzenlenen: 15 Aralık 2020
  7. Şimdi tekrar denedim bu hatanın çıktığı tarayıcılar şöyle.

MX5,Opera GX,Edge ve istemci.

Sorun olmayan tarayıcılar.

Chrome ile Yandex.

Mozillayı denemedim yüklü olmadığından dolayı :D

8. Bende de Chrome'da aynı sorun oldu. Yandex kullanmam, bu yüzden onu bilmiyorum.