Güncel Oyun Açıklarıyla İlgili Güncelleme: Aylık Sıralama Ödüllerinin Dağıtılması Ertlendi

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 29 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Cesur pilotlar,

  Bir kaç gün önce duyurusunu yaptığımız gibi, oyun açığı kullanan oyuncuların tespiti ile alakalı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ama ceza işlemleri uygulamadan önce halledilmesi gereken bir kaç küçük detay mevcut:
  • Aylık Deluxe Paketi açığını kullanan ve olması gerekenden daha fazla ödülü talep eden oyuncuları belirledik. İllegal olarak kazanılan ögeler ve bu hesapların tüm ŞP'ları silinecektir. İlave olarak bu hesaplara 14 gün ban cezası da uygulanacaktır. Bu yaptırımlar yakın zamanda gerçekleştirilecek.
  • Aynı görevden birçok kez illegal bir şekilde ödül talep eden oyun açığı kullanıcılarının listesi şu anda hazırlanmaktadır ve bu hazırlık sürecinin gelecek hafta bitmesi bekleniyor.
  • Görev ödülü oyun açığı kullanıcılarının listesinin henüz tam olarak bitmemesi nedeniyle, Aralık ayı için Aylık Sıralama Sistemi ödüllerinin dağıtılmasını erteliyoruz. Oyun açığını kullanan kişiler Aylık Sıralamadan çıkardıktan sonra ödüller adil bir şekilde sıralamaya uygun dağıtılacak.
  DarkOrbit Ekibiniz
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Cesur pilotlar,

  En son ban cezalarından sonra çok fazla oyuncumuzun masum olduğunu ve Aylık Deluxe Takvimi açığını kullanmadığı yönünde yorum, şikayet, itiraz aldık.

  Bu itirazların hepsini inceledik ve sonuç olarak sonuç olarak aşağıdakileri tespit ettik:
  • Tüm yasaklanan oyuncuların bu oyun açığını kullandıkları tespit edilebilmiştir.
  • Yine de yapılan ceza işleminde bu açığı az sayıda kullanmış oyuncuların da olduğunu görebiliyor ve bu oyuncuların bu açığı bilmeyerek (her daim insanlardaki iyiliğe inanmayı seçiyoruz ;) ) kullanmış olabileceklerini düşünüyoruz.
  • Nihayetinde bu oyuncular oyun açığını bilmeyerekde* olsa kullanmış ve tespit sistemimiz tarafından belirlenmiştir. Ancak bir iyi niyet göstergesi olarak, bahsi geçen bu oyuncular için uygulanan yasaklama kararımızı iptal etmeye çevirmeye karar verdik.
  Bu nedenle bu oyuncuların** yasaklamalarını sonlandırmaya ve bu yasaklama süresince Aylık Deluxe takvimden almaları gereken ödülleri hesaplarına eklemeyi*** planlıyoruz. Bahsi geçen yasaklamaların sonlandırılması ve ödüllerin ekleme işlemi önümüzdeki saatler içinde gerçekleşecek.
  Ayrıca, aboneliklerinde yaşanan kayıplar adına iyi niyet göstergesi olarak 1 haftalık premium ve 1 haftalık indirim aboneliği vermeye karar verdik. Ancak bu işlem süreci muhtemelen hafta sonuna kadar sürecektir çünkü bu tür ekleme işlemleri mali birim tarafından yapılacaktır.

  Son olarak ise görevler ile ilgili açığı istismar eden oyunculara karşı alınacak önlemler üzerinde de çalışıyoruz, yakında daha fazla bilgiyi sizlere ileteceğiz.

  *Bu açıklama herhangi bir şekilde uygulanan cezada veya tespit sisteminde hata olduğu anlamına gelmemektedir! Sistem doğru şekilde çalışmakta ve sadece Aralık ayı için değil daha öncesinde de açık kullandığı tespit edilen hesaplara da ilgili işlemler uygulanmıştır.
  **Bu kişilerin oyun açığı kullanıldığı %100 kesindir, lakin bu açık kullanımı çok az olduğu için bir iyi niyet göstergesi olarak bu açık kullanımının "yanlışlıkla", "bilmeyerek" olduğu kabul edilip yasaklamaları kaldırılacak. Yüzlerce, binlerce kez bu açığı kullanıp "ben haksız banlandım" şeklinde yorum yapmanız bu duyurudan sonra anlamsızdır!
  ***Bu ödüller sadece ilgili ceza süresince Aylık Deluxe Paketine sahip oyunculara yapılacaktır.

  Not: Bu duyuruda belirtilen yasakların sonlandırılması ve diğer süreçler oyun açığını bilerek ve isteyerek istismar edip yüzlerce, binlerce, milyonlarca kez haksız ödül alan kişiler için geçerli değildir! Onların cezası ilk mesajda belirtildiği gibi devam edecektir.

  DarkOrbit Ekibiniz
   
  Son düzenlenen: 5 Ocak 2021
 3. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Cesur pilotlar,

  Bir kaç gün önce duyurusun yaptığımız üzere, aynı görevi çokça bitirilmesi oyun açığını kullanarak fazlaca görev ödüllerini aldığı tespit edilen tüm oyuncuların hesaplarını kalıcı olarak, sınırsız yasaklama ceza dalgası uyguladık. Diğer bir çok oyuncunun da bu açığı kullandığını biliyoruz, lakin belli bir dereceye kadar.


  Birkaç gün önce daha önce duyurulduğu gibi, görev çoğaltma hatasını kullanarak birkaç kez aşırı görev ödülleri almak için tespit edilebilecek tüm oyuncu hesaplarını kalıcı bir şekilde yasaklama dalgası uyguladık. Bu noktada, bu açığı ağır şekilde istismar hesap kapatma cezalandıracağız. Bu hesaplardaki olası mevcut payment abonelik kayıtları mali birim tarafından mümkün olan en kısa sürede sonlandırılacaktır.

  Aylık Sıralama listesinden bu açığı istismar eden oyuncuların hesaplarını da sildik ve Aylık Sıralama Ödüllerini çok yakında vereceğiz.

  Herhangi bir sorunuz olması durumunda, lütfen destek birimimiz ile iletişime geçin:
  https://board-tr.darkorbit.com//threads/support-ile-nasil-iletisime-gecerim-s-s-s.127724/

  DarkOrbit Ekibiniz
   

Sayfayı Paylaş